A Skorpiókirály 2. - Harcos születik

A Skorpiókirály 2. - Harcos születik

The Scorpion King: Rise of a Warrior

Tudni szeretnéd, hogy honnan ered a Skorpiókirály legendája? Most fény derül a titokra! Amikor a fiatal Mathayus apját Sargon, a könyörtelen uralkodó a fiú szeme láttára gyilkolja meg, Mathayus bosszút esküszik. Hamarosan pedig ő lesz az ősi világ legrettegettebb harcosa.

Forgatókönyvíró: Stephen Sommers
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2010.04.10. | Netflix (2022.08.16.)
Több

2018.09.09 Norbert93 Nézhetetlen

Felháborítóan alacsony színvonalú és minősíthetetlen film.

2018.03.27 Artemisia

Az előző részhez képest megdöbbentően alacsony színvonalú, összedobott munka. Egy tucatsztori, unalmas "kalandok", minimális,gyenge akciójelenet, esetlen karakterek. A színészi alakítások sem jeleskednek, talán Natalie Becker és Randy Couture alakítá... Több

2016.09.29 Rajkó

Az előző rész, valljuk be, nem volt egy kimondottan nagy alkotás, talán Rock alakítása volt egy picit is emlékezetes, azért szerettük. Ezt viszont teljes értetlenséggel néztem végig, hogy mi akar ez lenni. Olyan volt mint egy olcsó B-kategóriás film. Hát, majdhogynem nézhetetlen.

2016.01.25 Torres9

Engem felháborított, hogy milyen olcsó trükkökkel vonzották be a nézőket és verték át őket. Egyszerűen köze sincs se színvonalában se kivitelezésében az előző részhez. Ne nézzétek meg, pláne ne adjatok érte pénzt!