A csodálatos Pókember 2.

A csodálatos Pókember 2.

The Amazing Spider-Man 2
Szeky

Peter Parker (Andrew Garfield) képtelen betartani a fogadalmát, amit Gwen haldokló apjának tett, miszerint kerülni fogja a lányt (Emma Stone). A férfi meg volt győződve róla, hogy Pókember így tud gondoskodni a legjobban Gwen biztonságáról. De a szívnek nem lehet parancsolni, Peter Parker úgy… Több

Rendező: Marc Webb
Forgatókönyvíró: Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner
Premier (HU): 2014.05.01. | Disney+ (2022.07.29.) | HBO Max (2023.11.15.)

2022.12.27 bkzsani

Ez idáig ez volt a leggyengébb Pókember-film számomra. De egyszer azért megnézhető.

Mert hogyan osztályozzam ezt a szerelmi drámát,egynémely CGI trükkel,béna főgonossszal,valami Rhinorobot,vagy mi a csudával fűszerezve?Mennyi pókbőr van még Pókemberen amerikában?Szerintem van még!Übergagyi.

2016.06.26 Thibo84

Az első részhez képest túl vontatott lett Peter és Gwen szerelmi civódásai miatt. Ráadásul az Oscorp porontyot alakító Dane DeHaan, James Franco után, gyenge választás lett. Rhinoról - vagy inkább Rhinobotról - ne is beszéljünk.

2015.07.26 kabel

A csodálatos Pókember 2 sikeresen nulla újdonságot biztosít a nézőinek. A karkaterfejlődés mentes, lyukas történet ismét elköveti ugyanazt a hibát amit a korábbi is elkövetett (telezsúfolja a filmet béna gonoszokkal). A Sony nagyon jól tette, hogy me... Több

2016.05.23 Orosz István

Nekem nagyon tetszett a végén meg hát ledöbbentem kár hogy nem folytatják tovább első részbe csaj apja másodikba a csak durva. Nekem sokkal jobban tetszett mint az első feldolgozás a ruha a gonoszok is sokkal jobbak, meg itt egy nagy csata után legalább megsérül, és van hálóvetője is.

A képregényekben Dr. Kafka nő volt, nem pedig férfi, mint a filmben.Szerző: Thibo84

Bár a film soha nem kapta meg az Oscar-jelölést, rövid ideig az Akadémia listáján volt haj és smink terén.Szerző: Thibo84

A film végén látható Doctor Octavius ​​csápjai, Rhino páncélzata, Keselyű szárnyai, Kraven logója, Zöld Kobold röpdeszkája és Mysterionak vagy Kaméleon maszkjának vázlata, ami utalás volt a Baljós Hatos - Sinister Six - spin-offjára, amit végül töröltek a A csodálatos Pókember 2. bukása után.Szerző: Thibo84

Alden Ehrenreich, Brady Corbet, Eddie Redmayne, Sam Claflin, Douglas Booth és Boyd Holbrook is esélyes volt Harry Osborn szerepére.Szerző: Thibo84

Loki
2021