A csodálatos Pókember 2. (2014)

The Amazing Spider-Man 2

Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Mert hogyan osztályozzam ezt a szerelmi drámát,egynémely CGI trükkel,béna főgonossszal,valami Rhinorobot,vagy mi a csudával fűszerezve?Mennyi pókbőr van még Pókemberen amerikában?Szerintem van még!Übergagyi.

Thibo84   2016. 06. 26.

Az első részhez képest túl vontatott lett Peter és Gwen szerelmi civódásai miatt. Ráadásul az Oscorp porontyot alakító Dane DeHaan, James Franco után, gyenge választás lett. Rhinoról - vagy inkább Rhinobotról - ne is beszéljünk.

Orosz István   2016. 05. 23.

Nekem nagyon tetszett a végén meg hát ledöbbentem kár hogy nem folytatják tovább első részbe csaj apja másodikba a csak durva. Nekem sokkal jobban tetszett mint az első feldolgozás a ruha a gonoszok is sokkal jobbak, meg itt egy nagy csata után legalább megsérül, és van hálóvetője is.

7ETEDIK   2019. 02. 06.

Az akciók és a film végi dráma, amit be mertek vállalni nagyon ott van, viszont ez a nyálas love story erősen lehúzza a filmet. Spiderman Achilles sarka sajnos a nők...

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

A film maga nem lenne rossz, ha nem húzná le a színvonalát ez az eléggé erőltetett romantikus szál. Emma Stone amúgy sem a szívem csücske. Hogy került ez egy pókember filmbe... Tom Holland mondjuk szerintem jobb Póki. A zárójelenet viszont nagyon ütősre sikerült.

Csillagpor   2018. 10. 06.

Hát ez bűntény hogy milyen rossz lett....pedig imádom Pókembert de ez gyalázat amit ebben a filmben leművelnek a karakterrel... az igazi pókember az áramos csávónak segíteni akarna első körben, nem kb rögtön kinyírni, mert úgy egyszerűbb... Eléggé nézhetetelen lett sajna.

Nathan03   2016. 02. 09.

Nekem abszolút tetszett kicsivel még jobban is mint az első rész. Igaz semmi újdonság nem volt benne de ennek ellenére jó folytatásnak tartom. A film vége kapott egy kis drámaiságot ami különösképpen jól állt ennek a résznek. Aki látta a az első részt ne hagyja ki.

A képregényekben Dr. Kafka nő volt, nem pedig férfi, mint a filmben.

(Thibo84)

Bár a film soha nem kapta meg az Oscar-jelölést, rövid ideig az Akadémia listáján volt haj és smink terén.

(Thibo84)

A film végén látható Doctor Octavius ​​csápjai, Rhino páncélzata, Keselyű szárnyai, Kraven logója, Zöld Kobold röpdeszkája és Mysterionak vagy Kaméleon maszkjának vázlata, ami utalás volt a Baljós Hatos - Sinister Six - spin-offjára, amit végül töröltek a A csodálatos Pókember 2. bukása után.

(Thibo84)

Alden Ehrenreich, Brady Corbet, Eddie Redmayne, Sam Claflin, Douglas Booth és Boyd Holbrook is esélyes volt Harry Osborn szerepére.

(Thibo84)

A film népszerűsítése érdekében Jamie Foxx megváltoztatta Twitter felhasználónevét Electrora.