A csodálatos Pókember 2.

The Amazing Spider-Man 2

2022.12.27 bkzsani

Ez idáig ez volt a leggyengébb Pókember-film számomra. De egyszer azért megnézhető.

Mert hogyan osztályozzam ezt a szerelmi drámát,egynémely CGI trükkel,béna főgonossszal,valami Rhinorobot,vagy mi a csudával fűszerezve?Mennyi pókbőr van még Pókemberen amerikában?Szerintem van még!Übergagyi.

2016.06.26 Thibo84

Az első részhez képest túl vontatott lett Peter és Gwen szerelmi civódásai miatt. Ráadásul az Oscorp porontyot alakító Dane DeHaan, James Franco után, gyenge választás lett. Rhinoról - vagy inkább Rhinobotról - ne is beszéljünk.

2015.07.26 kabel

A csodálatos Pókember 2 sikeresen nulla újdonságot biztosít a nézőinek. A karkaterfejlődés mentes, lyukas történet ismét elköveti ugyanazt a hibát amit a korábbi is elkövetett (telezsúfolja a filmet béna gonoszokkal). A Sony nagyon jól tette, hogy me... Több

2016.05.23 Orosz István

Nekem nagyon tetszett a végén meg hát ledöbbentem kár hogy nem folytatják tovább első részbe csaj apja másodikba a csak durva. Nekem sokkal jobban tetszett mint az első feldolgozás a ruha a gonoszok is sokkal jobbak, meg itt egy nagy csata után legalább megsérül, és van hálóvetője is.

2019.02.06 HE7EDIK

Az akciók és a film végi dráma, amit be mertek vállalni nagyon ott van, viszont ez a nyálas love story erősen lehúzza a filmet. Spiderman Achilles sarka sajnos a nők...

2019.05.31 Ms. Akárki

A film maga nem lenne rossz, ha nem húzná le a színvonalát ez az eléggé erőltetett romantikus szál. Emma Stone amúgy sem a szívem csücske. Hogy került ez egy pókember filmbe... Tom Holland mondjuk szerintem jobb Póki. A zárójelenet viszont nagyon ütősre sikerült.

2022.08.21 harnas1207

A pókverzum talán legemészthetőbb filmje. Pedig van itt is bőven idiótaság.

2018.10.06 Csillagpor

Hát ez bűntény hogy milyen rossz lett....pedig imádom Pókembert de ez gyalázat amit ebben a filmben leművelnek a karakterrel... az igazi pókember az áramos csávónak segíteni akarna első körben, nem kb rögtön kinyírni, mert úgy egyszerűbb... Eléggé nézhetetelen lett sajna.

2016.02.09 Nathan03

Nekem abszolút tetszett kicsivel még jobban is mint az első rész. Igaz semmi újdonság nem volt benne de ennek ellenére jó folytatásnak tartom. A film vége kapott egy kis drámaiságot ami különösképpen jól állt ennek a résznek. Aki látta a az első részt ne hagyja ki.

2016.04.27 ereln

Eléggé túlzsúfolt volt, de nem annyira, mint a Pókember 3-nál, itt elég jól össze voltak kötve a szálak még úgy is, hogy Electro személyisége semmilyen lett. Örülök azért, hogy a Marvel visszakapta a jogokat.

2016.06.11 Mithrel

Ez a film is hozta az első rész színvonalát, sőt, merem állítani, überelte is azt. Igazi pókemberes hangulat, a sztori pörög, a szereplők hullanak... Ez utóbbi mondjuk nem a legörömtelibb részek hozadéka. Jók az akciójelenetek, a Pókember ruha pedig egyszerűen zseniális.

2016.06.23 postaslaszlo8

Sajnos ez a rész túlzsúfolt lett és ez okozta a vesztét, ha csak egy ellenfélre koncentráltak volna, mint az előzőekben akkor mindenképp működött volna, de így sajnos nem lett jó.

2015.03.08 Rayman102

Az egyik legjobb film, amit láttam a moziban. Nekem nagyon tetszett annak ellenére, hogy nem volt túl jó történet, de én moziba általában a látványos filmekre szeretek elmenni. Mindig is szerettem a Pókember filmeket.Ezt a részt tényleg nagyon jól megcsinálták.