A csodálatos Pókember 2.

The Amazing Spider-Man 2

2015.03.08 Rayman102

Az egyik legjobb film, amit láttam a moziban. Nekem nagyon tetszett annak ellenére, hogy nem volt túl jó történet, de én moziba általában a látványos filmekre szeretek elmenni. Mindig is szerettem a Pókember filmeket.Ezt a részt tényleg nagyon jól megcsinálták.

2015.04.25 adibandii

Szerintem Andrew Garfield és Emma Stone kitettek magukért.Sok minden kiderül a filmben a végén egy váratlan csavarral.Megéri megnézni,mert jobb lett mint az első.

2016.05.21 Gecko

Nekem tetszett,hogy nem a megszokott pókember a főhös és ,hogy új,modernebb köntöst kapott az egész. Ráadásul a női főszereplő sem egy szerencsétlen. Sokkal látványosabb és izgalmas lett a film,plussz az új Pókember kedvelhetőbb és realisztikusabb is.

2015.06.05 Mr. Z

Sokkal jobban tetszik mint bármelyik Pókember rész. Persze kivétel ez alól az első része. Vagány, beszólogatós és vicces. Szerintem eleve ilyennek kellett volna lennie Pókembernek sokkal badass-ebb karakter így. A történet is nagyon rendben volt így csak pozitívan értékelhetem.

2017.10.02 Bibabac

Eh... Nem szeretem a szuperhősfilmeket, és ez is olyan, mint a többi. Élvezhető, de nem nézném meg többször. Bármennyire is erőlködtek, nekem a karakterek és a történet is sablonos lett, nem emelkedik ki a többi közül.

2015.04.27 mimi

Összességében véve, ez egy szórakoztató képregény adaptáció lett, mely kissé esetlen az akciók és a gonosz karakter terén és hát felejthetetlen élményt se ad, de kezdésnek nem rossz, főleg egy "második filmes" rendezőtől. Persze, a folytatáshoz ez már kevés lesz, oda majd kell egy kis összeszedettség.

2015.06.09 Skarsh

A csodálatos Pókember egy merőben más megközelítése a Pókember képregényeknek. Nagyon teszett ez a rész, tele van humorral, akcióval, pörgős párbeszédekkel. Nagyon jó zenék vannak a filmben, végig komor a hangulata, már-már nyomasztó. A sok klisé ellenére is szórakoztató film, Emma Stone-ba pedig szerelmes vagyok.

2015.05.10 Szeky

A felfrissített Pókember filmek pörgősek, fiatalosak és egy teljesen más vonalat képviselnek, mint a jól megszokott Tobey Maguire főszereplésével készült Pókember trilógia. Az elején bizonytalanúl nyúltak hozzá a témához, de ebben már a színészek ját... Több

2015.01.27 Pillcsi

Nem vagyok pókember rajongó de alapvetően tetszett. Látványos film,tetszik,hogy nem sablonos a befejezés! Jobban tetszett mint a Tobey Maguire pókember :)

2015.11.22 Jozzsef

Gyerekként nagyon szerettem ezt a mesét,regényt és ez a film is igazán jó lett.Az első részét is láttam,de nekem ez jobban tetszett,látványosabb több a cselekmény és fordulat.Egyedül a film végével nem békültem ki mert olyan volt mintha be se fejezték volna,érezni lehetett,hogy lesz még folytatás.

2015.06.23 Newyqrk

Nem hittem hogy lehet fokozni az első részt és tessék. Még jobb még remekebb. CSAK így tovább. MÉG akarok. Remek színészi alakitásrt. A Végfe pedig így jó DE NEM akarom hogy így legyen :'(

2015.02.11 S.Marika

Egyetértek. Az "eredeti" Pókember 1-2(volt 3. is?) sorozattal a legfőbb bajom, hogy annyit ismételték, hogy attól utáltam meg, mert a filmek egyébként jók voltak. De ez... minden kritikán aluli. Egyszerűen nem értem.

2015.08.26 csongi888

Egy nagyon gyenge film, 2.5 órára elnyújtva. Az elektromanus egyetlen ok nélkül utálja meg hirtelen pókembert, a beteg milliárdos srác pedig meg akar halni hirtelen a betegségében, annak ellenére, h az apja 70 évesen halt bele. A leggagyibb viszont a... Több

2015.05.24 Melibaba

Szerintem ritka rossz lett ez a resz. Meg az elso el is fogadhato, de ez mar nem. Mar lassan lassan beletorodtem h atvette ez az andrew a pokember szerepet. Maga a film tulsagosan tul van effektezve. 5 percig ugral a VOLT ok kozott huu mennyire latvanyos. Nekem nem nyerte el tetszesemet kinek a pap..