A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2019.11.06 Timon

Zseniális látványvilág

Már a legelső megtekintésnél nagyon megtetszett ez a film,mely mint egy külön ,,világ" a Marvel hatalmas univerzumában önállóként is nagyon életképes.Tele van rengeteg akciójelenettel,a látvány elképesztően pazar,sőt szinte egymagában ez is elegendő ahhoz,hogy akár kigúvadt szemekkel nézzem végig.Kedvencem Mordály,de Groot is nagy arc,különösen a ,,bőséges" szókincsével. Franchise-filmek közül csak kevés kiemelkedő ,,top" van az én listámon,de ez a top 5-ben benn van az enyémen. 10/10

2019.04.20 Ms. Akárki

Talán ez az egyetlen Marvel film, ami eddig nem annyira fogott meg. Egyedül Peter Quill karaktere tetszett, de az is főleg Chris Patt játéka miatt. Nagyon jól tudja adni a jószívű, de elég buta űrcowboykát:D Gamora nagyon nem nyerte el a háttértörtén... Több

2018.08.13 Norbert93

A semmiből, az ismeretlenségből robbant a film és tarolt a mozikban és nálam is. Nagyon vicces, nagyon pörgős, tele nagyszerű és különc karakterekkel! Nagyszerű sci-fi.

2019.03.28 harnas1207

Lehet kicsit sokat vártam a filmtől, de csalódás lett. Egy nagy zagyvaság, amit sehogyan se tudok belegyömöszölni a Marvel univerzumba. A szereplők nagyon bénák, a történet szintén.

2016.09.11 puffancshercegnő

Nem vagyok oda a marvel filmekért, de ez felüdülés volt. Jó a sztorija, jók a karakterek, izgalmas, és egész vicces. Chris Pratt miatt érdemes megnézni. És talán az egyik legjobb soundtrackje van, az ilyen stílusú filmek között

2017.11.01 Bazzzsi

Én már messziről kerülöm ezeket a szuperhősös filmeket. Egyszerűen unalmasak. A vége mindenek ugyanaz, győz a jó. A történet itt sem adott túl sok újat.

2023.07.25 Lipót Testvér

A legjobb film.

Na jó... Ez túlzás. De akkor is nagyon jó, a Marvelek legjobbja. A karakterek mind királyok, a sztorinál lehetne jobb, de még több rosszabb, úgyhogy inkább jó, mintsem rossz. A zenék összeválogatója nyilvánvalóan egy zseni. Ezt kéne hallgatni „Retro”... Teljes kritika

2023.06.30 Filmelemző

Vicces és lenyűgöző egyszerre

A galaxis őrzői olyan film, amiről nem tudjuk rögtön megmondani, hogy miért is annyira jó. Mert egyszerűen egy bugyutaság, ugyanakkor mégis nagyon szórakoztató. Aztán többször megnézve jön a válasz: különlegesek a karakterek és valahogy cool az egész világ, amelyet megmutat. Nem tudnám megmondani, hogy hányszor láttam, legutoljára egyszerűen azért akartam megnézni, hogy jobb kedvem legyen. Mert ez a film erre is jó: kimozdít a napi nyűgjeidből, kikapcsol és megnevettet. Akárhányszor is nézed meg. Chris Pratt nem egy nagy színész, de Űrlord alias Peter Quill karakterében óriási. Laza természetességgel alakítja a jó szándékú, vagány, de nem túl eszes űrkalandort, aki ráindul Gamorára (Zoe Saldana), és közben mellesleg megmenti a világot is. A galaxis őrzői legelső részében minden poén betalál, nincs erőltetés és működik az egész. Sajnos a folytatásokra mindezek már nem igazak. A második epizód nagyon gagyi, és bár a harmadik újra jobb kicsit, az első rész sikerét nem éri el. De a 2014-es eredeti A galaxis őrzői erős 90%-os film, az biztos.

2016.05.08 TomÁcs

A történet kiszámítható volt, a karakterek érdekesek, bár eltúlzottak. A zenei betétek kifejezetten tetszettek, na meg Grut.

2016.05.20 VvV

A zenék a filmben fergetegesek, a történet azonban csak közepes. A szereplők szintén.

2020.02.23 drg0602

Nagyon, de nagyon telitalálat ez a film. Ami nagyon jó környezetet tár elénk! Elsőre láttam akkor is lenyűgözőtt az egész légkörre a filmnek, a zenéről meg nem is beszélve. Brutális látványos, ami nem vált se előnyére, se hátrányára eme fantasztikus ... Több

2016.10.18 Fahéjgolyó

Nagyon nagy divat ez a film, engem annyira nem fogott meg, a karakterek próbálnak viccesek lenni több kevesebb, inkább kevesebb sikerrel. A cselekmény kiszámítható, nekem egyszer elég volt.

2015.05.06 hsanya182

Látványos, fiatalos, poénos film. A fiatalságnak kötelező, kellemes kikapcsolódást nyújt!! Remek akció és mese habbal :)

2016.10.23 Szivárvány1

Zseniális, látványos, humoros, akciódús film ami nem csak a fiatalok igényeit elégíti ki. Érdekes régimódi humora és látványvilága van, ami nekem nagyon bejön hálisten. Allig várom már a második részét. De addig még ezt biztos rongyosra nézem.