Men in Black - Sötét zsaruk 2.

Men in Black - Sötét zsaruk 2.

Men in Black II

Tommy Lee Jones
Patrick Warburton
Tommy Lee Jones
Will Smith

J különleges ügynök egy rutinfeladatnak tűnő eseten kezd el dolgozni. Egy földönkívüli megölt egy másikat, a szálak azonban egyre jobban kezdenek összekuszálódni, és a bűntény mégsem annyira kézenfekvő, mint az első látásra tűnt. Itt csak egyvalaki segíthet, K ügynök, akinek azonban minden… Több

Premier: 2002.07.03. | HBO Max (2023.09.01.)

2022.04.14 dailyfilmsan

Imádom a MIB-filmeket, igaz, a második nem éppen a legerősebb, de eléggé szórakoztató, hogy a végtelenségig lehessen nézni. Új űrlények és új univerzumi titkok tárulnak a nézők elé. Tommy és Will nagyon jó páros ebben a részben is, ami menti a borzasztó effektek és CGI-elemek miatt megsínylett renomét.

Régebben jobban tetszett,mára az én számomra kissé megkopott a varázsa.Smith és Tommy Lee Jones ,ja és Knoxville sem tudja feltornázni a jobbak közé!

2016.06.26 Thibo84

Számomra, ez a rész sikerült a leggyengébben.

2017.10.22 Deku

Nem volt nehéz dolga az embernek hisz megkedvelheti bárki aki eme kategóriát preferálja. Könnyű ezt a filmet dicsérni. Mintha minden pillanata bearanyozná a perceimet amit vele töltök. A sztori, a színészek és még a zene is nagyon a helyén volt.

2019.05.19 Ms. Akárki

Kiváló folytatás. Tovább tudták szőni ezt az egyedi scifi vígjátékot, méghozzá nem is akárhogy. Tökéletes volt ahogy visszahozták az ügynöktársát. Egyedi látásmódú és humorú. Will Smith-t imádom ezekben a filmekben. Mintha rá öntötték volna a szerepet.

2002-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A filmben Michael Jackson is feltűnik, aki a való életben nagyon vonzódott a földönkívüli misztikumhoz.Szerző: SódóGA

A filmben Will Smith fiai is epizódszerepet kaptak.Szerző: SódóGA

A kislány, aki bélyeget akar vásárolni a postán, a rendező, Barry Sonnenfeld lánya.Szerző: SódóGA

Doom Patrol
Orville