Deku   2017. 10. 22.

Nem volt nehéz dolga az embernek hisz megkedvelheti bárki aki eme kategóriát preferálja. Könnyű ezt a filmet dicsérni. Mintha minden pillanata bearanyozná a perceimet amit vele töltök. A sztori, a színészek és még a zene is nagyon a helyén volt.

harnas1207   2019. 03. 28.

Gyerekkoromban szerettem a sötét zsarukat, felnőtt fejjel már nem értem, mi tetszett benne. A második rész pedig egész egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot. Még azt se tudom rámondani, hogy megvan a maga rajongó tábora, mint pl. a Marvel filmeknek.

Thibo84   2016. 06. 26.

Számomra, ez a rész sikerült a leggyengébben.

VFTS   2016. 08. 09.

Egy kicsivel gyengébb mint az első rész, de ettől még jó.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Kiváló folytatás. Tovább tudták szőni ezt az egyedi scifi vígjátékot, méghozzá nem is akárhogy. Tökéletes volt ahogy visszahozták az ügynöktársát. Egyedi látásmódú és humorú. Will Smith-t imádom ezekben a filmekben. Mintha rá öntötték volna a szerepet.

Tommy Lee Jones
Patrick Warburton
Tommy Lee Jones
Will Smith

2002-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

A filmben Michael Jackson is feltűnik, aki a való életben nagyon vonzódott a földönkívüli misztikumhoz.

(SódóGA)

A filmben Will Smith fiai is epizódszerepet kaptak.

(SódóGA)