Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Tommy Lee Jones
Patrick Warburton
Tommy Lee Jones
Will Smith

sabnock666   2020. 03. 18.

Régebben jobban tetszett,mára az én számomra kissé megkopott a varázsa.Smith és Tommy Lee Jones ,ja és Knoxville sem tudja feltornázni a jobbak közé!

Deku   2017. 10. 22.

Nem volt nehéz dolga az embernek hisz megkedvelheti bárki aki eme kategóriát preferálja. Könnyű ezt a filmet dicsérni. Mintha minden pillanata bearanyozná a perceimet amit vele töltök. A sztori, a színészek és még a zene is nagyon a helyén volt.

Thibo84   2016. 06. 26.

Számomra, ez a rész sikerült a leggyengébben.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Kiváló folytatás. Tovább tudták szőni ezt az egyedi scifi vígjátékot, méghozzá nem is akárhogy. Tökéletes volt ahogy visszahozták az ügynöktársát. Egyedi látásmódú és humorú. Will Smith-t imádom ezekben a filmekben. Mintha rá öntötték volna a szerepet.

harnas1207   2019. 03. 28.

Gyerekkoromban szerettem a sötét zsarukat, felnőtt fejjel már nem értem, mi tetszett benne. A második rész pedig egész egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot. Még azt se tudom rámondani, hogy megvan a maga rajongó tábora, mint pl. a Marvel filmeknek.

2002-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

A filmben Michael Jackson is feltűnik, aki a való életben nagyon vonzódott a földönkívüli misztikumhoz.

(SódóGA)

A filmben Will Smith fiai is epizódszerepet kaptak.

(SódóGA)