Men in Black - Sötét zsaruk

Men in Black

2023.08.26 Ergit

Képtelenségek képtelensége, mégis valaki megálmodta nagy szerencsénkre és szórakoztatásunkra!!!

A trilógia első,és egyben legjobban sikerült része.Smith,és Lee Jones zseniális párost alkotnak. A vicces,és a komoly.A humoros,és a búsképű.De megoldanak mindent,mert a tét a világ sorsa!

2016.06.26 Thibo84

Will Smith és Tommy Lee Jones egy nagyszerű párost alakít ebben a sci-fi-ben, a poénok is nagyok benne, és hihetetlen ahogy az idegeneket a vászonra vitték, hisz a '90-es években a számítógépes effektek még gyerek cipőben jártak.

2017.07.23 Deku

Nagyon ütős és eredeti sztorival rendelkezik a Sötét zsaruk film. A két főszereplő dinamikus párosa pedig elképesztő. Tökéletesen illenek egymáshoz. Nagyszerű szórakozási lehetőség.

2019.12.14 dailyfilmsan

K és J kalandjai kiskorom egyik legmeghatározóbb részét képezik. Örök kedvencem amit bármikor bármennyiszer meg tudok nézni és bármikor tudnám bárkinek ajánlani. Az más dolog hogy nem mindenkinek tetszik ugyan az úgyhogy fanatizmusomat nem akarom ráh... Több

2019.04.28 Ms. Akárki

Will Smith miatt néztem meg főleg, és, mert jókat hallottam róla. Nem okozott csalódást. Izgalmas sci-fi, űrlényes témába rejtett vígjáték. Nagyon izgalmas volt látni, ahogy a titkos kormányszerv dolgozik, és, ahogy a különböző lényeget bemutatják.

2018.07.18 Norbert93

Ötletes, poénos kis film. Mindig kikapcsolódást nyújt akárhányszor látom. Igazi kis családi mozi, melynek vannak hibái, de nem is azzal a céllal készült, hogy Oscar-díjakat zsebeljenek be.

2016.09.16 puffancshercegnő

Ha az ember túllát a poénos űrlényes dolgokon, akkor egészen elgondolkodtató a film, persze nem ez az elsődleges célja hanem a szórakoztatás, amit jól hoz. Jó az alaptörténete, amihez a karakterek is passzolnak. Jó szórakozás egy otthoni vasárnapi mozizáshoz még mindig

2023.06.11 Gyorvik

Komikus formában mutatja meg, hogy a valóság hogyan reprezentálódik egy képzeletbeli mesevilág dimenziójába. Mindenképpen ihletszerű a konspiratív nézők számára.

2023.01.14 drg0602

A 90-es évek legjobban elkészített sci-fi filmjei közzé tartozik, szerintem. Nagyon-nagyon jó, talán az egyik legjobb. A témája szuper, a színészi alakítások nagyon jók. Humoros, akciódús. Tommy Lee Jones és Will Smith nagyon jó párost alkotnak a filmben. Értékelés: 10/10

2018.07.09 Norbi

Kultuszfilm aminek kötelezően ajánlom a megtekintését. Egyedi történet, jó hangulattal fűszerezve, fergeteges szereplőgárdával. Aki eddig nem látta, ne tétovázzon, hisz már több része is van :D

2016.11.25 Fahéjgolyó

will smith régi filmjei közül ez az egyik kedvencem. humoros, akciós, eredeti története van, és a folytatásokkal sem rontották el. jó kikapcsolódás megnézni bármikor.

2023.03.03 Informer2

Men In Black, űrlények árnyékában

A Men in Black – Sötét zsaruk című film a Men in Black franchise negyedik része, és a korábbi részekhez hasonlóan az űrbéli fenyegetésekre specializálódott titkos ügynökség, a Men in Black tevékenységét követi nyomon. A film alapvetően egy szórakoztató sci-fi akcióvígjáték, amelyben a karakterek különös képességekkel rendelkeznek, és különféle űrlényekkel és technológiákkal küzdenek meg. A film főszereplői, Chris Hemsworth és Tessa Thompson jól működnek együtt, és kifejezetten jó keménységük és humorérzékük van a filmben. Azonban hiába voltak jelen az eredeti Men in Black karakterek (Tommy Lee Jones és Will Smith), az ő hiányuk érezhető volt, és ez hozzájárulhatott a film néhány gyenge pontjához. A cselekmény kicsit közhelyes és kiszámítható, és néhány jelenet kicsit elnyújtott vagy éppen szükségtelen volt. Emellett a film nagy hangsúlyt fektet a látványra, amelyben a CGI és a különleges effektek kitűnőek voltak, azonban ezek nem tudtak teljes mértékben megszólítani a nézőket. Összességében egy szórakoztató film, amely kifejezetten ajánlott azoknak, akik szeretik a sci-fit és az akcióvígjátékokat. Azonban a film nem hozza azt a szintet, amelyet a franchise korábbi részei elértek, és nem igazán hoz újat a Men in Black világába. Ezért, bár élvezhető, az újabb Men in Blackben a rajongók talán nem találják meg benne azokat az elemeket, amelyek miatt a korábbi részeket szerették.

2016.11.01 MKristijan

Egy nagyon nagy kedvenc számomra a MIB sorozat. Olyan sok minden van még ebben a létrehozott világban ami a mi világunk is lehetne.... remélem az eddigi 3 rész is csak egy kis ajtó a többi mellett.