Men in Black - Sötét zsaruk

Men in Black

2019.04.17 MidoD7

Elbűvölte a figyelmemet teljesen. Emiatt szerettem annyira.Rám ez igazán elemi erővel hatott mert szerintem tökéletesen megfogta a film a lényeget. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotásra sikerült. Imádtam.

2019.05.21 petraszab

Megtudhattuk mi az az intergalaktikus terrorista. Az ötlet kicsit elrugaszkodik a valóságtól, látványra izgalmas és a történetre sem lehet panasz.

2021.08.04 stewie_griffin_2005

Jó kis film, nem hibátlan, de Will Smith a beszólásaival és Tommy Lee Jones az unott arcával jó páros. Az űrlényeken is sokat nevettem. A CGI a korához képest nagyon jó, sokszor nem is tűnik fel, hogy animálva vannak az űrlények. Egy 8/10-et kap a film.

2018.03.18 hackerjulcsi

A film megtekintése óta én is szeretnék sötét zsaru lenni. Szerintem nagyon jól sikerült, összeszedett, minden korosztály számára érdekes filmnek sikerült.

2016.08.09 VFTS

A jó sztori, eltalált poénok valamint Will Smith és Tommy Lee Jones remek párosa garantálja, hogy jól szórakozzon az ember, amikor megnézi a filmet.

2017.09.22 SzFa

Igazán szórakoztató vígjáték. A története számomra egyedi és különleges. Szinte kultusz film. Nagyon jó színészi játék. Sok humor, vicces jelentetek és remek párbeszédek.

2016.05.08 hell.l

Ez egy jó kis sci- fi a kilencvenes évekből. Van benne humor, látvány, minden ami egy kellemes kikapcsolódáshoz kell. Nagyon egyedi története van és a folytatások is jól sikerültek.

2016.04.27 ereln

A sztori a látvány az akció, minden a helyén van. A trilógia legjobb darabja, sajnálom, hogy elbarmolják a Jump Street-tel a szériát, de természetesen azt is megfogom nézni . ..

2015.01.28 london2012

Remek film minden része látványos fordulatokkal teli izgalmas sci fi.

2016.05.21 Vadgazda

Sikerült a filmmel egy külön kis világot teremteni, ami az embereket elgondolkodtatja és igazán érdekes filmet hoztak össsze erre épülve. Nekem kifejezetten tetszett K ügynök a legnagyobb kedvenc, minden korosztálynak ajánlott!

2020.10.18 dovetusfurdo

Hol a hiba

A sztori jó és izgalmas . Amikor túl komolyra váltana a film , jön Will Smith és poénkodik a filmnéző legnagyobb örömére .

2015.06.08 Tomi

Egy jó kis sci-fi ami nem mellesleg vicces is! Csak ajánlani tudom! Kár hogy a folytatások nem lettek ennyire jók. Mindenesetre a színészek okésak voltak, ahogy a humor is ...

2015.08.12 Rikudou6

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

2016.11.14 goat2000

Jó film lett és a folytatások is nagyon jól sikerültek. Az űrlényeket nagyon ötletesen megalkották, a párbeszédek és egyes jelenetek nagyon poénosak benne.