Men in Black - Sötét zsaruk

Men in Black

2017.09.30 koba1996

Szerintem ha azt mondom, hogy egy klasszikus, abban szinte minden benne van, amit a film tud. És hogy őszinte legyek, ennél nem is kell több. Valami újat adott. Will Smith meg zseniális a filmben, a poénok megunhatatlanok.

2015.03.29 tamas84

A titkos szervezet köré írt történet remek, akárcsak a film hangulata. Minden benne van, amiért szeretjük a ’90-es évek akcióvígjátékait. Vincent D’Onofrio minden mozdulata megnevettet. Nem sok hasonló film van a műfajban.

2017.05.03 Wolowitz

Ez mára már klasszikus filmnek számít. Minden adott volt ahhoz, hogy tökéletes filmet hozzanak létre. Akciódús, és igazán humoros tud lenni még a legkomolyabb pillanatokban is.

2017.07.04 gerda

Láttam már jobb akció vígjátékot is, de azért tetszett van humor benne és különleges a története. Will Smith és Tommy Lee Jones nagyon jól játszanak a filmben.

2015.11.21 Robi92

Sokszor láttam már de mindig jól szórakoztam.Pont olyan film amit nem lehet megunni.A kutya és férgek a legjobb figurák.Az egyik legjobb film az idegenekről sokszor elgondolkozom a film után hogy lehet tényleg nem vagyunk egyedül :)

2015.06.30 Enccso

Lehetetlen nem szeretni ezt a filmet. Remek színészek, jófej űrlények, nagyon jól feldolgozott téma, igazi szórakoztató izgalmas film felejthetetlen sziporkákkal.

2015.06.19 szune40

Mindkét színész fantasztikusat alkotott ebben a remekműben. Nekem nagyon bejönnek az ilyen űrlényes dolgok és ez az egyetlen olyan film amit nagyon imádtam ebben a témában. Kellő humor van benne ami csak tovább fokozza a filmet.

2015.05.13 Szeky

A Sötét zsaruk egy olyan film, ami egy nagyon érdekes témát dolgoz fel már alapból és ehhez még hozzájön az az ellentét, ami a két főszereplő között van. Az öreg, sokat látott, tapasztalt és komoly ügynök és az újonc, akiben még dúl a fiatal erő, sok... Több

2015.11.24 S.Marika

Láttam már pár űrlényes filmet,de ez valóban nagyon tetszett. Szórakoztató,de ugyanakkor izgalmas is. Nem mondanám,hogy ezek a lények élethűek lettek inkább gusztustalanok.

2015.11.23 Jozzsef

Többször is megfogott már a film humora és a kiváló effektek. Will szuper színész. Edgar az egyik legjobb főgonosz!Ennyi év után is remek szórakozást nyújt ez a film.Kedvenc földönkívülis filmem.

2015.05.21 Sissy

Tökéletes film egy fárasztó nap után. Kiváló szereposztás, vicces történet. Végig nevettem az egészet. Nagyon élvezetes film. Szerintem érdemes megnézni! Csak ajánlani tudom!

2016.11.12 tjanika

Jó kis történet volt ez,elég látványos idegenekkel na meg némi humorral fűszerezve. Elsőre nem volt rossz, a folytatás garantált volt. Will Smith jól hozta a figurát. Tommy Lee Jones is jót játszott.

2016.08.10 nemeth2

Egyik legnagyobb kedvenc! Imádom a történetét a karaktereit és persze, hogy nem csak vígjáték, de akciófilm is.

2015.11.28 storeman

Nekem ez egyáltalán nem jött be. Nekem sok volt a komolytalanság benne. Az alapötlet jó, de egy sci fi azért legyen komolyabb ennél. A zenéje már egy fokkal jobb.