Vélemények: Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

L.Regina   2019. 06. 13.
Férfiak, akarom mondani: Ügynökök feketében

Hollywoodban már egy ideje a remake-ek és a folytatások vannak reflektorfényben, ezúttal a Men in black: A sötét zsaruk kapott egy modern folytatást új ügynökökkel a főszerepben. Ebben a filmben már nem Will Smith és Tommy Lee Jones hordják az öltönyt, hanem Chris Hemsworth és Tessa Thompson, és azt kell,hogy mondjam, keresve sem találhattak volna jobb párost. A Thor: Ragnarökben már bizonyították, hogy jól összeillenek, és ebben a filmben is remek volt kettejük közt a kémia. Bár szerepük sablonos, H ügynök (Chris Hemsworth) a jóképű, laza, szabályokra fittyet hányó profi, új társa, M ügynök (Tessa Thompson) pedig az okoskodó, fegyelmezett újonc, a színészek vannak annyira karizmatikusak, ho... több»

miki   2019. 06. 14.

Látszik, hogy Hemsworth és Thompson párosa akkor működik igazán jól, ha jól megírt karaktereket és dialógusokat kapnak, lásd, a Thor: Ragnarököt. Ez a film viszont bántóan üres lett és még egész unalmas is mellé. Őszintén sajnálom, mert sokat vártam tőle, de ez a legjobb jóindulatom mellett is legfeljebb közepesre elegendő. Kár, ezzel valószínűleg örökre kifújt a MIB franchise. A Sötét zsaruk a Föld körül beütötte az utolsó szöget a koporsóba.

MattesBarca   2019. 06. 13.

Oké, hát mondják a kritikusok, hogy ez a franchise leggyengébb darabja, és tény, hogy korábban már amit kilehetett, azt ki is hozták a szériából, így ez a film gyakorlatilag nem több egy önismétlésnél is. De hát akkor is, hihetetlenül látványos és pörgős film, és szerintem a dialógusok is sokszor egészen sziporkázóra sikeredtek, én nagyon élveztem.

Dan   2019. 06. 13.

Jó, nem az év filmje, de szerintem nagyon nagy baj nincs vele. Látványos, szórakoztató, arra, hogy elemenkülj a forróság elől a hideg moziterembe, szerintem megteszi. Lehetne lendületesebb, viccesebb, de szerintem megéri a mozijegy árát. Részemről ez egy gyenge, nem túl emlékezetes négyes, szóval szerintem egy esélyt érdemes neki adni, ha nem azt várod, hogy megváltsa a világot.

sziazo   2019. 06. 13.

Nem tagadom, voltak a filmnek olyan pillanatai, amikor egyszerűen kínosan feszengtem. A gyenge humor és a sokszor erőltetett párbeszédek engem csaknem kiborítottak, így nem is igazán értettem ennek a filmnek a lényegét, vagy hogy egyáltalán mi értelme volt elkészíteni. Mindenesetre egyszer meg lehet nézni, de sajnos nincs több az egészben.