Vélemények: Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Norbert93   2019. 06. 18.
Ragnarök in Black

A Thor és Valkűr duó olyan dinamikusra és összehangoltra sikeredett a Thor harmadik részében, hogy gyakorlatilag a két karaktert  átöltöztették fekete ruhába, aztán egy gyenge sztorival és egy közepes rendezéssel, némi látványeffekttel lett belőle egy könnyen felejthető, sablonos, látványos nem túl jó film. Úgy látszik már tényleg mindegy mi megy a mozikban, mert minden meglehet lovagolni. Ennek a filmnek gyakorlatilag a MIB franchise lett az áldozata és ehhez asszisztáltak a Thor 3 karakterei (nem színészei!).

HETEDIK   2019. 06. 16.

Nekem a Men in Black sosem volt a szívem csücske, egyedül a beszélő mopsz meg a nagydumás férgek voltak belőle szórakoztatóak, a harmadik részt meg már meg se néztem. Így hát ettől se vártam sokat, igaz nem is kaptam, de egyszer bőven nézhető. Neeson, Hemsworth és Thompson hozzák a régi karakterek színvonalát, van néhány bugyuta akció, a mopsz meg a férgek viszont csak cameo erejéig vannak a vásznon, ami nagy hiba. Nem lett sokkal rosszabb mint a sorozat többi része, igaz az első rész azért a mai napig nézhetőbb, mint a többi...

MMcFly2015   2019. 06. 24.
Ez már nem az igazi...

A Men in Black egy szerethető és szórakoztató trilógia (mondjuk a minőség nem tartotta az elején kapott színvonalat), amit a szenzációs szereplő páros és a karakteres űrlények/gonoszok tettek abszolút működőképessé… Sokak szerint már a trilógiává bővítés is kár volt, de én lezártnak és sikeresnek tekintettem a franchise-t. Nem tudtam, mire készüljek az ötlet után, hogy újra útjának indítják egy másik szemszögből a sztorit, de láttunk már csodát – van, mikor bejön. Sajna' ez most nem mondható el. Ahogy a Taxi szériánál, úgy a Men in Blacknél is fennáll, hogy minden, ami kezdetben jó volt, azt addig folytatták (és dolgozták fel másik szereplőkkel), míg teljesen elbarmolták az alapkoncepciót i... több»

Orosz István   2019. 06. 18.
Nem kell alapozni a kritikákra!

Rengeteg kritikát olvastam, de számomra nagyon is elvoltak túlozva. Tény nem a széria legerősebb része, a harmadik résznél viszont sokkal jobb. Sztori egy picit kiszámítható volt, ( élőre láttam az úgynevezett, nagy fordulatot)és karcsú. A latvány viszont hozta a megszokott sötétzsaruk hangulatot. Remélem kap majd egy folytatást mert fantázia az van benne bőven. Annyit hiányoltam belőlle kevés volt az ufo, a régi széri több egyedi, és látványos karakterre építette a sikert. Illetve a régi szériára tesznek egy apró említést. Érdemes elmenni beülni, és saját szájízünkkel belekóstolni. Egy biztos nem olyan vészes amilyennek lefestik.

Ms. Akárki   2019. 06. 23.

Hát sajnos harmatgyenge lett ez a folytatás a többi részhez képest. Pedig a szereplőgárda parádésra sikerült. A látvány és az akciójelenetek rendben voltak, csak elegendő érdekes történet híján ez nem elég sajnos. Egyszernézős.

L.Regina   2019. 06. 13.
Férfiak, akarom mondani: Ügynökök feketében

Hollywoodban már egy ideje a remake-ek és a folytatások vannak reflektorfényben, ezúttal a Men in black: A sötét zsaruk kapott egy modern folytatást új ügynökökkel a főszerepben. Ebben a filmben már nem Will Smith és Tommy Lee Jones hordják az öltönyt, hanem Chris Hemsworth és Tessa Thompson, és azt kell,hogy mondjam, keresve sem találhattak volna jobb párost. A Thor: Ragnarökben már bizonyították, hogy jól összeillenek, és ebben a filmben is remek volt kettejük közt a kémia. Bár szerepük sablonos, H ügynök (Chris Hemsworth) a jóképű, laza, szabályokra fittyet hányó profi, új társa, M ügynök (Tessa Thompson) pedig az okoskodó, fegyelmezett újonc, a színészek vannak annyira karizmatikusak, ho... több»

Az amatőr   2019. 07. 25.
Kicsit megkopott a sötét öltöny

Ez se lesz éppen életed filmje, de azért egynek elmegy. Teljesen átlagos űrlényes sztori, csak a moziplakátra rábiggyesztették azt is, hogy Men in Black. Enélkül ugyanis feltehetően a nézők fele el sem ment volna rá. A Men in Black rajongóknak tehát nem ajánlanám, mert valószínűleg nagy csalódás lesz, de egyébiránt egy jó kis nyári popcorn mozinak teljesen megfelel. Tessa Thompson és Chris Hemsworth párosa egész jól működött, bár meg kell valljam, nem erőltették meg túlságosan magukat. A kettőjük közötti poénkodós vonalat kicsit jobban is ki lehetett volna használni. Elvégre erre épült a film, ahogy az előzetesek is ezt erősítették. A sztori finoman szólva is nem volt elég erős ahhoz, hogy f... több»

atombence   2019. 10. 16.
Félek ennyi épp elég volt

A történet lapos, az első három rész izgalmas jelenetei kimaradtak... Utolsónak robbantani akart, de csak pukkant egyet. Nem volt élvezhető. Egyszer nézős.

voti75   2019. 06. 21.
Újabb földönkívüliek!

freeman   2019. 10. 15.

Rakat sz@r

Votisky András   2019. 06. 21.
Újabb földönkívüleik!!!

A film már nem annyira jó, mint az 1-3. rész, de azért érdemes megnézni. Több olyan jelenet is van benne, amit többször is fel lehet idézni. A földönkívüliek már nem annyira érdekesek, de a sztori aranyos! :)

MattesBarca   2019. 06. 17.

Oké, hát mondják a kritikusok, hogy ez a franchise leggyengébb darabja, és tény, hogy korábban már amit kilehetett, azt ki is hozták a szériából, így ez a film gyakorlatilag nem több egy önismétlésnél is. De hát akkor is, hihetetlenül látványos és pörgős film, és szerintem a dialógusok is sokszor egészen sziporkázóra sikeredtek, én nagyon élveztem.

sziazo   2019. 06. 15.

Nem tagadom, voltak a filmnek olyan pillanatai, amikor egyszerűen kínosan feszengtem. A gyenge humor és a sokszor erőltetett párbeszédek engem csaknem kiborítottak, így nem is igazán értettem ennek a filmnek a lényegét, vagy hogy egyáltalán mi értelme volt elkészíteni. Mindenesetre egyszer meg lehet nézni, de sajnos nincs több az egészben.

miki   2019. 06. 14.

Látszik, hogy Hemsworth és Thompson párosa akkor működik igazán jól, ha jól megírt karaktereket és dialógusokat kapnak, lásd, a Thor: Ragnarököt. Ez a film viszont bántóan üres lett és még egész unalmas is mellé. Őszintén sajnálom, mert sokat vártam tőle, de ez a legjobb jóindulatom mellett is legfeljebb közepesre elegendő. Kár, ezzel valószínűleg örökre kifújt a MIB franchise. A Sötét zsaruk a Föld körül beütötte az utolsó szöget a koporsóba.

Dan   2019. 06. 13.

Jó, nem az év filmje, de szerintem nagyon nagy baj nincs vele. Látványos, szórakoztató, arra, hogy elemenkülj a forróság elől a hideg moziterembe, szerintem megteszi. Lehetne lendületesebb, viccesebb, de szerintem megéri a mozijegy árát. Részemről ez egy gyenge, nem túl emlékezetes négyes, szóval szerintem egy esélyt érdemes neki adni, ha nem azt várod, hogy megváltsa a világot.