Közösség

Vélemény:

 

65 Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül

(2019)

100% MIB hangulat, 50% MIB történet

 
AngelCass   2020.01.10 01:08
1

Nálunk az eredeti MIB szériák alapfilmek, bármikor megnézném újra J ügynök értetlenkedését a kiképzés során, vagy hallgatnám Frank a mopsz monológjait, és ne is beszéljünk K ügynök örök "mosolyáról" és van más megannyi ikonikus eleme a trilógiának. Elején ódzkodtam a folytatástól de aztán megláttam a színészeket kedvem támadt, aztán jött az alap felvetés,hogy teljesen máshol játszódik féltem kicsit,de az előzetes jónak ígérkezett,aztán jöttek az első kritikák, szóval ilyen érzelmi hullámvasúttal kezdtem neki a filmnek .Végül egy igazi MIB atmoszférával rendelkező de gyengébb történetvezetéssel megáldott, szórakoztató spinoffot kaptunk, kicsit szomorú vagyok mert volt sok alapanyag lásd a rajzfilmek, és meg volt minden a régi MIB érzésből csak sajnos a story vérzett el nálam.A csavar is kiszámítható volt azt meg kell hagyni ügyesen trükköztek vele ,csak így számtalan logikai baki született szerintem.Film pozitívuma viszont a látvány, remekül bánnak a CGI-al és az űrlények is kidolgozottak már ha a látványt nézzük,mert sajnos nem sok lényt és nem részletesen ismerünk meg. Azoknak ajánlom akik szerették a régi MIB hangulatot de eltudnak vonatkoztatni a régi szériától és önálló filmként tekintenek rá, mert egy folytatásnak nem méltó ,de mint önálló film megállja a helyét ha nem hasonlítjuk a J ügynök-féle széria mércéjéhez.