Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

petraszab   2019. 06. 03.

Remek mesefilm. Minden részét imádtam. A karakterek, figurák nagyon jók. Tanulágos kis mese.

indingo   2017. 04. 14.

A legkedvesebb gyerekkori mesém. Nagyon aranyosa a történetek és szerethetőek a törpök. Nagyon mesés maga a falu is és kedveltem azokat a részeket amikor Tavasz Anyó és Idő apó is szerephez jutottak.

Deku   2017. 08. 21.

Talán tényleg az egyik legaranyosabb mese, tele humorral és izgalommal is. A törpök mindig jobb kedvre tudják deríteni a nézőjét. Bármikor felüdülést tud nyújtani az egész családnak.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Igazi klasszikus kedvenc mindenki számára én úgy gondolom. Aprajafalva lakói mind különböznek egymástól mégis szépen élnek kis falujukban, persze azért konfliktusok náluk is akadnak.

babsy88   2016. 08. 06.

A legjobb mese, amit valaha láttam, nagyon aranyos figurákkal. A kedvencem Okoska .

A Schleich cég készíti a figurákat.

(Archívum)

A rövidfilmeket először az egész estés rajzfilmek követték. A népszerűségnek és technikának köszönhetően mozifilmet is kapott 2011-ben.

(Archívum)

A mesesorozat több Emmy-díjjal is büszkélkedhet.