Hupikék törpikék

Smurfs

2022.03.29 JRD

Ki ne ismerné...

... a főcímdalt, hogy: " Magas hegyek mögött, hol a tenger hupikék..." Bevallom, kellett pár év, mire ráébredtem, hogy nem TörPapa, hanem TörpApa. (Szerintem sokan voltunk ezzel így.) A hupikék világ hupikék teremtményei imádnivalóak, viccesek és néha öntörvényűek. Mert bizony nem mindig hallgatnak az öregek öregjére, és ebből mindig kalamajka lesz. Minden figurának megvan a legfőbb tulajdonsága. Törpojáca az önimádó, Törperős az erőlegény, Törpilla a csábos törp, Okoskatörp a tudálékos... stb. Aranyos karakterek, és persze az ősi ellenség, Hókuszpók és Sziamiau. Egy igazán kedves rajzfilmsorozat, mely kicsiknek és nagyoknak is ugyanolyan jó kikapcsolódást nyújt! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.04.14 indingo

A legkedvesebb gyerekkori mesém. Nagyon aranyosa a történetek és szerethetőek a törpök. Nagyon mesés maga a falu is és kedveltem azokat a részeket amikor Tavasz Anyó és Idő apó is szerephez jutottak.

2017.08.21 Deku

Talán tényleg az egyik legaranyosabb mese, tele humorral és izgalommal is. A törpök mindig jobb kedvre tudják deríteni a nézőjét. Bármikor felüdülést tud nyújtani az egész családnak.

2018.12.06 mamiéstöti2

Igazi klasszikus kedvenc mindenki számára én úgy gondolom. Aprajafalva lakói mind különböznek egymástól mégis szépen élnek kis falujukban, persze azért konfliktusok náluk is akadnak.

2016.08.06 babsy88

A legjobb mese, amit valaha láttam, nagyon aranyos figurákkal. A kedvencem Okoska .

2020.12.13 Robinson76

A törpök élete nem csak játék és mese

Emlékszem, gyermekként a horvát televízióban láttam először, s bár nem sokat értettem az elhangzottakból, a képi világa és a törpök történetei azonnal rabul ejtettek. Amennyi törp, annyi érdekes és jobbnál jobb karakter. Jó volt látni, hogy Aprajafalván egy remek közösség él, ahol mindenki számíthat a másikra, ahol az egységben az erő.

2019.05.14 Norbert93

Gyerekkorunk kedvenc tanulságos és kalandos meséje. Megfilmesítve már közel sem volt ilyen eredeti és varázslatos. Bátran ajánlom a mai gyerekeknek, többek között a sajátomnak is, a mai meséket oda-vissza veri. Ikonikus karakterek.

2019.01.07 Bazzzsi

Elég egyedi mesének tartom, nem csodálom hogy a 21. század filmgyártása is lecsapott rá. Rövidke, helyes részek.

2018.04.14 TomÁcs

Teljesen ki tudja kapcsolni az embert. Elfelejti a gondokat, a munkát és beszippantja az igazi mese élmény. Egyszerű mese, de mégis kalandos kis epizódjai vannak.

2018.11.29 VvV

Sose volt a kedvencem a mese, bár sokkal többre tartom őket, mint a mai csodákat.

2017.07.25 Lonka

Az egyik legkedvesebb mesefilm gyerekkoromból. Rövid, kerek kis történetek, amelyekben rengeteg érzelem és humor van. Sok részben az idő és annak múlása álla a középpontban.

2016.08.27 Szivárvány1

Aranyos mese és sokszor még ha rejtve is, de nagyon tanulságos egy kicsi gyerek számára. Izgalmas történet jellemzi és aranyos de egyben erős kis karakterek, melyeket a gyerekek nyugodtan követhetnek, akármilyen galiba is van az életükben. Ez is egy ilyen kis rózsaszínfelhős menekülés a való világból szerintem.

2019.01.23 Timcsi

Mai gyerekszemmel már lapos és unalmas. Voltak benne jó epizódok, de mind ugyanarról szólt.

2019.06.03 petraszab

Remek mesefilm. Minden részét imádtam. A karakterek, figurák nagyon jók. Tanulágos kis mese.