A gumimacik (1985)

Adventures of the Gummi Bears

indingo   2017. 04. 14.

A főcímdalát még manapság is a fülemben cseng. A kis színes macik kalandjait anno sose hagytam volna ki. Mindig érdekelt, hogy milyen íze lehet a gumibogyó szörpnek! :)

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon szép emlékeket idéz bennem ez a mese. Kiskoromban az egyik nagy kedvencem volt. Aranyos és szórakoztató minden kisgyermek számára. Több ilyen kéne manapság is.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon jó mese, mindig leköt, a gumibogyó szörptől a gumimacik szupererőre tesznek szert és mindig segítenek a bajba jutottakon.

Norbi   2018. 07. 28.

Családias hangulatot árasztó kellemes részekkel téli sorozat. A gumimaci szörp rejtélyét mindig csodálattal bámultam anno, ma már csak nevetni tudok rajta.:D

TomÁcs   2018. 04. 22.

Szuper macik az erdő mélyén. Kalandos történetek, különböző színű és személyiségű ugráló medvékkel. Volt benne tipikus főgonosz, de a végén mindig a jó nyert.