A gumimacik

Adventures of the Gummi Bears
Videók

2023.05.02 Gyorvik

Különösen alkalmas gyermekkorban - ha feltétlenül muszáj mozgóképes mesét nézni - az intonációk elsajátításához. Ugyanis elképesztően remek szinkron készült hozzá, csodálatraméltó, hogy a korszak nagy színészei ekkora bedobással voltak képesek részt venni egy kis mesefilm elkészítésében.

2017.04.14 indingo

A főcímdalát még manapság is a fülemben cseng. A kis színes macik kalandjait anno sose hagytam volna ki. Mindig érdekelt, hogy milyen íze lehet a gumibogyó szörpnek! :)

2017.12.13 Yosihiro

A gumibogyó szörp körül forog a sorozat. A történetek kedvesek szerethetőek. Gyermekkorom egyik kedvenc sorozata volt.

2017.08.22 Deku

Nagyon szép emlékeket idéz bennem ez a mese. Kiskoromban az egyik nagy kedvencem volt. Aranyos és szórakoztató minden kisgyermek számára. Több ilyen kéne manapság is.

2020.03.26 Robinson76

A pattogó(s) gumimacik

A rajzfilm sorozat a középkorban játszódik. Hőseink az erdőben élő gumimacik, akikből mára csupán egyetlen család maradt. Nevüket a képességükről kapták, mivel a gumibogyóbokor terméséből olyan varázsitalt képesek főzni, amelytől testük gumiszerűvé válik, és így pattogni, ugrálni tudnak. Legnagyobb ellenségük a mesebeli herceg, aki meg akarja szerezni a tudásukat, hogy segítségével elfoglalhassa a királyi trónt.

2019.08.25 Ms. Akárki

Nagyon édes mese. Főleg a kisebb gyerkőcöknek lesz tökéletes kikapcsolódás. Izgalmas, színes, zenés kalandok egyvelege. Gyerekként testvérem nagyon szerette így én is jó sokszor láttam. Nosztalgikus mindig újra látni.

2016.08.06 babsy88

Nagyon jó mese, mindig leköt, a gumibogyó szörptől a gumimacik szupererőre tesznek szert és mindig segítenek a bajba jutottakon.

2018.04.22 TomÁcs

Szuper macik az erdő mélyén. Kalandos történetek, különböző színű és személyiségű ugráló medvékkel. Volt benne tipikus főgonosz, de a végén mindig a jó nyert.

2018.12.04 VvV

Helyes mese, bár elég nevetséges a címe. Tetszettek a karakterek és elég kalandos mesefilm volt.

2018.07.28 Norbi

Családias hangulatot árasztó kellemes részekkel téli sorozat. A gumimaci szörp rejtélyét mindig csodálattal bámultam anno, ma már csak nevetni tudok rajta.:D

2017.07.25 Lonka

A főgonosztól, a bajszos pasastól évekig féltem gyerekkoromban. Helyes kalandos mesefilm volt, amelynek a főcímdalát máig el tudom énekelni. :)

2017.12.17 Greeta

Kicsit beteg mese. Színes macik, akik egy fa odún keresztül ugrálnak be a titkos lakhelyükre ami a föld alatt van. Isznak egy löttyöt amitől szuper képességeik lesznek.

2019.03.14 Timcsi

Igazi felüdülés a mese a történetével és a kedves szereplőivel.

2019.05.22 petraszab

Nagyon kedveltem anno ezt a mesét. Tipikus jó és rossz küzdelme, sok-sok kalanddal. A látványa is teljesen rendben van.