mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Kissé gagyi mesének tartom, a grafikája sem tetszik és a semmit mondó részek is inkább idegesítőek, mint szórakoztatóak.

SzFa   2017. 09. 30.

Nem, nem, rettenetes egy mese. A megrajzolás, a szövegezés agyrohasztó, soha nem tenném be önként a gyermekemnek. Nem is tudom, hogy kerülhetett gyártásba.

Timmy hangját egy színésznő adja.

A.J. vegetáriánus.

Az Április bolondja karakterét Jerry Seinfeld-ről mintázták.

Wanda haja eredetileg kék lett volna, de mivel Timmy szobája kék volt, ezért nem tűnt volna ki belőle, ezért úgy döntöttek, hogy rózsaszínre változtatják.

Timmy rózsaszín kalapja eredetileg kék lett volna, de állítólag Butch Hartman kék tolla kiszáradt miközben a karaktert mintázta, ezért rózsaszínt használt helyette. A sorozatban mindezt úgy magyarázták, hogy Timmy szülei lány gyermeket vártak ezért csak rózsaszín dolgokat vásároltak, beleértve a kalapot is.