Gumball csodálatos világa (2011)

The Amazing World of Gumball

Norbi   2018. 07. 10.

Töménytelen eszement élmény. Nagyon különleges karakterekkel, hülyéskedésből diplomát kaphatnának, minden ki nézze aki szeret nevetni. Gratulálok az alkotóknak!

Megamovie   2016. 02. 22.

Egy különös világban él Gumball a macska ,lakótársával Darwinnal az aranyhallal .A sorozatban a két barát mindennapjait követhetjük nyomon,ahogyan mindig valami bonyodalomba keverednek .Összességében ezt a sorozatot csak kisebbeknek ajánlom mert felnőtt fejjel nagyon fárasztó(a rosszabbik értelemben).

Baleszmode   2017. 11. 02.

Konkrétan egy lightos Shameless-Szégyentelenek,annak minden Pozitívumával és negatívumával együtt.Hatalmas pozitívum a látvány,nagyon jó keveri a 2D-s,3D-s,és gyurma animációkat.A karakterek is csak dicséretet érdemelnek.Plusz pont,hogy vannak előreutalások,és néha tényleg mély.Negatívum (talán) a történet,ismét csak talán,de nincs neki.A másik pedig a eszméletlen szürke,és uncsi főgonosz. Összegezve: Egy vicces,néhol okos,de mindenképpen mentőöv volt a maga korában.