Medvetesók (2014)

We Bare Bears

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Tipikus animációs mese. Semmi újat nem mutat. Aranyos, jó poénokkal de semmi több. Bár azért plussz pontokat kap amiért ilyen szép és aranyos karaktereket és animációt hoztak össze a készítők. Nem hiszem hogy sok évadot meg fog élni.

harnas1207   2019. 01. 02.

Modern mese, hol poénos, hol kicsit gagyi. Elég változóak az epizódok, de egyszer mindenképpen nézhetőek. Kicsit a Madagaszkár Pingvinjeire emlékeztetett.

Baleszmode   2017. 10. 06.

A Cartoon Network utolsó mentsvára 2015-ben. Végtelenül aranyos,és szórakoztató.És néha elég komoly témákat feszeget.Minden dicséretet megérdemel.Viszont vannak hibái,egyrészt nagyon ritka,ha komoly témát feszeget,de van olyan rész is,másrészt néha tényleg nagyon gyermeteg.De ettől függetlenül mindenkinek ajánlott,nagyon jó szórakozás,és felülemelkedik a több Cartoon-os sorozaton is.

portal91   2016. 06. 24.

Elég idióta egy mese, pont mint a többi, de láttam egy részt, ami elég komoly témát feszegetett és arra jöttem rá, hogy van a sorozat hátterében valaki, aki szeretne nagyot alkotni.

A három medve kalandjai először Daniel Chong webes képregény sorozatában jelentek meg.

(harnas1207)