Fosterék háza képzeletbeli barátoknak (2004)

Foster's Home for Imaginary Friends

Norbi   2018. 07. 23.

Minimalista grafika, jó alapötlet és helyenként eléggé szórakoztató sorozat. Mégsem tetszik valahogyan, nem tud lekötni, egyszerűen nem érdekel hogy mi lesz velük a jövőben. Átlagos kis mese.

SzFa   2017. 09. 30.

A sorozat elég egyedi, mind a karakterek, mind a nevek benne. A történet elég szórakoztató, de soha nem tudott igazán megfogni. Egy átlagos soroza kategóriát kapja tőlem.

MoziRozi007   2017. 08. 12.

A maga nemében nagyon egyedi sorozat, ahogy a cím is elárulja, képzeletbeli barátok, érdekes kis és nagy lények szerepelnek benne. Bőven találhatunk benne szórakoztató és sokszínű epizódokat.

Frankie-t McCracken a feleségéről és társkészítőjéről Lauren Faust-ról mintázta. Egy erős, független nőnek írja le, aki mindig igyekszik jót cselekedni.

(Archívum)

Frankie-nek van egy Pindúr Pandúros pólója és egy Sziporka jelmeze.

(Archívum)

A rajzfilm 5 Emmy díjat nyert.