Fosterék háza képzeletbeli barátoknak

Foster's Home for Imaginary Friends

2024.03.16 FREEWAY

Blooregard Q. Kazoo és barátai történetei

A „Fosterék háza képzeletbeli barátoknak” egy szórakoztató és kreatív animációs sorozat, amely tele van vicces és érzelmes pillanatokkal. A sokféle karakter és az egyedi történetek garantálják, hogy minden epizód izgalmas legyen. Egyszerűen jó időtöltés volt és mindig felvidított!

2021.07.30 Laca//Ho/rr/oR//

Jó alapötlet kevés fűszerezéssel

Egy elég érdekes meséről van szó, aminek az alapötlete igazán magával ragadó és tetszetős. Elég egyedi a kidolgozása, és szórakoztatónak is lehet mondani, hiszen elhagyott képzeletbeli figurákról van szó, akiket befogadott egy idős néni. Eléggé vicces, hogy egy egész házat, ami nem is tudom, hány emeletes, egy ember takarítja, és gondozza az elhagyott képzeletbelieket, valamint főz is rájuk. Ha komolyan akarnánk gondolni, akkor kicsit abszurd lenne, de mégis csak egy rajzfilmről van szó. Egyedi karakterek egyedi nevekkel, mégsem hozott olyan nagy áttörést, amit gondolom, mindenki várt volna. A különböző részek történetei eléggé laposak voltak sokszor, nem hozott olyan hú, de pörgős cselekményt sem. Eltekintve ettől persze voltak jópofájú epizódok, amik sokszínűek voltak, de annyira soha nem tudott igazán megfogni.

2018.07.23 Norbi

Minimalista grafika, jó alapötlet és helyenként eléggé szórakoztató sorozat. Mégsem tetszik valahogyan, nem tud lekötni, egyszerűen nem érdekel hogy mi lesz velük a jövőben. Átlagos kis mese.

2017.09.30 SzFa

A sorozat elég egyedi, mind a karakterek, mind a nevek benne. A történet elég szórakoztató, de soha nem tudott igazán megfogni. Egy átlagos soroza kategóriát kapja tőlem.

2017.08.12 MoziRozi007

A maga nemében nagyon egyedi sorozat, ahogy a cím is elárulja, képzeletbeli barátok, érdekes kis és nagy lények szerepelnek benne. Bőven találhatunk benne szórakoztató és sokszínű epizódokat.