Én kicsi pónim: Varázslatos barátság (2010)

My Little Pony: Friendship Is Magic

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Olyan igazán kislányos mesének tűnik, és szerintem az is. A kispónik nagyon aranyosak benne, de nekem nem kedvenceim.

VvV   2018. 12. 04.

Szerintem borzalmas, de akinek tetszik az nézze. A története nagyon csillivilli.

Sziszi   2017. 06. 06.

Az ember hajlamos elsőre azt hinni, hogy ez egy gyerekeknek való sorozat, pedig dehogy, éppenséggel felnőtteknek is ül. :)

petraszab   2019. 05. 20.

Nekem a régi design jobban tetszett, de kis színes pacik így is levesznek a lábamról. Helyes az alapstoryja.

MoziRozi007   2017. 08. 12.

Aranyos animációs sorozat jóval több mondanivalóval, mint amit elsőre kinéz belőle az ember. A történet során Twilight Sparkle és természetesen a néző is egyre többet tanul az igaz barátságról.