mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmsorozata, mely végtelenül vicces és izgalmas, nagyon aranyosak benne a szereplők, főleg a kis Molly. Igazi klasszikus.

indingo   2016. 02. 18.

Gyerekkoromban is kedveltem ezt a mesét és manapság felnőtt fejjel is meg nézek egy-egy részt. Szépek a figurák, jók a karakterek, bár Don Kartács hangja olykor eléggé idegesítő.

Deku   2017. 08. 23.

Gyerekkoromban nagyon imádtam ezt a mesét a főcímdalát viszont még mai napig ismerem és azonnal dúdolom ha meghallom. Remek szórakozás kicsiknek és nagyoknak is.

babsy88   2016. 08. 06.

Balu kapitány a legviccesebb Papimaci alak. Én imádom ezt a mesét a mai napig.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Aranyos mese. Még fiatalkoromból emlékszek rá és szerintem a tallamát senki nem tudja kiverni a fejéből még ha akarja se. Sajnlom hogy ma már ritka az ilyen alapvető értékek továbbítására átadó mese és csak a gyilkolászás meg a robotok mennek stb. Erre szokták azt mondani, hogy aki még ismeri ezt a mesét, annak még volt gyermekkora.