Csipet csapat (1989)

Chip and Dale Rescue Rangers

babsy88   2016. 08. 06.

Régi nagy kedvencem Csuporkával és a többiekkel, egy szuper titkos nyomozó csapat minden rejtélyt megold. Nagyon vicces és aranyos!

indingo   2017. 04. 14.

Örülök, hogy ebből még nem készült feldolgozás. A történet nagyon aranyos és vicces és a figurák nagyon kedvelhetőek. Imádtam a nyomozásokat.

Deku   2017. 08. 24.

Nagyon nagy kedvencem volt ez is kis koromban, előhozza ez is a nosztalgikus érzéseket. Nagyon tudta, hogy kell szórakoztatni a fiatalságot. Muszáj egyszer legalább látni.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Aranyos és kedves régi mesesorozat. Testvérem nagy kedvence volt még. El sem tudom mondani hányszor kellett reggel nézni miatta. Szinte megútáltam, de ma viszont jó érzés visszagondolni rá. A történet tanítja is alap kompetenciákra a kicsiket, nem úgy mint sok mai mese. Szerintem értékes múlttöredékek ezek a régi mesék és érdemes megőrizni őket.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Édes mese. Gyerekkorunkban testvéremmel hétvégente mindig sokat néztük. Izgalmas kis kalandokba keveredtek mindig a kis mókusok. Kisebb gyerkőcök számára tökéletes választás lehet.