Csipet csapat

Chip and Dale Rescue Rangers

2022.06.27 bolykigyuri

Nagyon szerettem gyermekkoromban! Vasárnap délután mindig vártuk a Walt Disney-t!

2016.08.06 babsy88

Régi nagy kedvencem Csuporkával és a többiekkel, egy szuper titkos nyomozó csapat minden rejtélyt megold. Nagyon vicces és aranyos!

2019.08.25 Ms. Akárki

Édes mese. Gyerekkorunkban testvéremmel hétvégente mindig sokat néztük. Izgalmas kis kalandokba keveredtek mindig a kis mókusok. Kisebb gyerkőcök számára tökéletes választás lehet.

2016.11.20 Szivárvány1

Aranyos és kedves régi mesesorozat. Testvérem nagy kedvence volt még. El sem tudom mondani hányszor kellett reggel nézni miatta. Szinte megútáltam, de ma viszont jó érzés visszagondolni rá. A történet tanítja is alap kompetenciákra a kicsiket, nem úg... Több

2021.10.23 Timike

A leghelyesebb mesefilm a 90-es évekből. Erőszakmentes, izgalmas történet, ahol vannak karakterek.

2018.03.19 NFG

Össze sem tudnám számolni, hányszor láttam! Ha jó kedvem volt ezt néztem, ha rossz kedvem volt, akkor is! Az összes karakter imádnivaló! Izgalmas, humoros! Csak dícsérni és ajánlani tudom!

2017.04.14 indingo

Örülök, hogy ebből még nem készült feldolgozás. A történet nagyon aranyos és vicces és a figurák nagyon kedvelhetőek. Imádtam a nyomozásokat.

2017.08.24 Deku

Nagyon nagy kedvencem volt ez is kis koromban, előhozza ez is a nosztalgikus érzéseket. Nagyon tudta, hogy kell szórakoztatni a fiatalságot. Muszáj egyszer legalább látni.

2020.09.14 HannaK

Imádni való sorozta volt. A két lüke mókus fiú, meg az ellenállhatatlan mókus lányka. Nekem mégis Zümi volt a kedvencem. Ő volt mind közül a legeszesebb. Minden részben volt valami izgalom, kis nyomozás és poénkodás.

2017.11.29 Bob

Gyerekkorom egyik kedvence. Akinek kisgyermekei vannak, mindenképpen szerezze meg és nézesse meg velük. :)