Csipet csapat (1989-1990)

Chip and Dale Rescue Rangers

Vélemények: Csipet csapat (1989)

bolykigyuri   2022. 06. 27.

Nagyon szerettem gyermekkoromban! Vasárnap délután mindig vártuk a Walt Disney-t!

babsy88   2016. 08. 06.

Régi nagy kedvencem Csuporkával és a többiekkel, egy szuper titkos nyomozó csapat minden rejtélyt megold. Nagyon vicces és aranyos!

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Édes mese. Gyerekkorunkban testvéremmel hétvégente mindig sokat néztük. Izgalmas kis kalandokba keveredtek mindig a kis mókusok. Kisebb gyerkőcök számára tökéletes választás lehet.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Aranyos és kedves régi mesesorozat. Testvérem nagy kedvence volt még. El sem tudom mondani hányszor kellett reggel nézni miatta. Szinte megútáltam, de ma viszont jó érzés visszagondolni rá. A történet tanítja is alap kompetenciákra a kicsiket, nem úg... több»

Timike   2021. 10. 23.

A leghelyesebb mesefilm a 90-es évekből. Erőszakmentes, izgalmas történet, ahol vannak karakterek.

NFG   2018. 03. 19.

Össze sem tudnám számolni, hányszor láttam! Ha jó kedvem volt ezt néztem, ha rossz kedvem volt, akkor is! Az összes karakter imádnivaló! Izgalmas, humoros! Csak dícsérni és ajánlani tudom!

indingo   2017. 04. 14.

Örülök, hogy ebből még nem készült feldolgozás. A történet nagyon aranyos és vicces és a figurák nagyon kedvelhetőek. Imádtam a nyomozásokat.

Deku   2017. 08. 24.

Nagyon nagy kedvencem volt ez is kis koromban, előhozza ez is a nosztalgikus érzéseket. Nagyon tudta, hogy kell szórakoztatni a fiatalságot. Muszáj egyszer legalább látni.

HannaK   2020. 09. 14.

Imádni való sorozta volt. A két lüke mókus fiú, meg az ellenállhatatlan mókus lányka. Nekem mégis Zümi volt a kedvencem. Ő volt mind közül a legeszesebb. Minden részben volt valami izgalom, kis nyomozás és poénkodás.

Bob   2017. 11. 29.

Gyerekkorom egyik kedvence. Akinek kisgyermekei vannak, mindenképpen szerezze meg és nézesse meg velük. :)