Vakáción a Mézga család (1980)

Vakáción a Mézga-család

Timon   2019. 10. 29.

Nagyon kiváló sorozat,és annyiban különbözik az előző kettőtől,hogy epizódszerűen követik egymást,nem önállóként,és bizony rendkívüli erőssége,így is megállja a helyét. Minden részben annyi poén van,hogy többször majdnem leestem a fotelról.:)

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Igazi klasszikus még rajzolt mesesorozat. Gyönyörű mond külsőre mind belsőre ez a sorozat. Aladár kalandjai rendkívül jól kikapcsolnak még most is. Izgalmas és futurisztikus.

Deku   2017. 07. 24.

Hihetetlenül szerethető és kellemes mese ez. Mai napig szerethető és jópofa. Mint a sorozatban itt is nagyon eredeti maradt és a jól megszokott karakterek tarolnak.

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Imádnivalóan aranyos és érdekes mese. A régi korok nagy mesterei készítették még ezeket a rajzfilmeket. A mai elsatnyult animációs szörnyedvények nem tudják megelőzni a hasonló ténylegesen rajzolt régi rajzfilmek minőségét.

Norbert93   2018. 10. 24.

A legjobb történettel és karakterekkel rendelkező magyar mesesorozat a mai napig. Még ennyi év után is élvezhető a modern külföldi animációs filmekhez viszonyítva is. A mai gyerekek is többet tanulhatnának belőle mint az agyatlan Minimax mesékből.

Yosihiro   2015. 04. 18.

Ki ne látta volna Mézgáék kaladjait. Mindig nagy örömmel ültem a tv elé amikor ezt adták. A KÖBÜKI barátunk beírta magát a szívünkbe meg Kriszta és a többiek is! Tehát egy jó választás ha magyar szórakopzataó animációt akar valaki nézni ! Ajánlom mindenkinek! Üdv Yosihiro

czigler.nora   2017. 08. 15.

A sima mesét is nagyon szerettem, de ezt még jobban. Annyira aranyos, a kis ügyefogyott szereplőivel, akiknek sosem jön össze semmi. Vicces és szórakoztató.