Vakáción a Mézga család (1980)

Vakáción a Mézga-család

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2019. 10. 29.

Nagyon kiváló sorozat,és annyiban különbözik az előző kettőtől,hogy epizódszerűen követik egymást,nem önállóként,és bizony rendkívüli erőssége,így is megállja a helyét. Minden részben annyi poén van,hogy többször majdnem leestem a fotelról.:)

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Igazi klasszikus még rajzolt mesesorozat. Gyönyörű mond külsőre mind belsőre ez a sorozat. Aladár kalandjai rendkívül jól kikapcsolnak még most is. Izgalmas és futurisztikus.

Norbert93   2018. 10. 24.

A legjobb történettel és karakterekkel rendelkező magyar mesesorozat a mai napig. Még ennyi év után is élvezhető a modern külföldi animációs filmekhez viszonyítva is. A mai gyerekek is többet tanulhatnának belőle mint az agyatlan Minimax mesékből.

Deku   2017. 07. 24.

Hihetetlenül szerethető és kellemes mese ez. Mai napig szerethető és jópofa. Mint a sorozatban itt is nagyon eredeti maradt és a jól megszokott karakterek tarolnak.

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Imádnivalóan aranyos és érdekes mese. A régi korok nagy mesterei készítették még ezeket a rajzfilmeket. A mai elsatnyult animációs szörnyedvények nem tudják megelőzni a hasonló ténylegesen rajzolt régi rajzfilmek minőségét.