Vakáción a Mézga család

Vakáción a Mézga-család

2024.02.24 Bogi

Nagyon szerethetőek a karakterek.

2020.12.13 Robinson76

Agyament utazás Mézga módra

A hatalmas sikert követően szerencsére újabb epizódokkal folytatták Mézgáék történetét. Ismét visszatér a teljes család egy szenzációs és felejthetetlen vakáció apropóján. Az agyát eldobja mindenki, van itt: ígéret földje, lakatlan sziget, maffia kaland, fekete arany, hamis barátok, de a lényeg, hogy végül azért hazaér a díszes társaság. Erősen ajánlott.

2019.05.05 Ms. Akárki

Igazi klasszikus, még rajzolt mesesorozat. Gyönyörű mind külsőre, mind belsőre ez a sorozat. Aladár kalandjai rendkívül jól kikapcsolnak még most is. Izgalmas és futurisztikus.

2018.10.24 Norbert93

A legjobb történettel és karakterekkel rendelkező magyar mesesorozat a mai napig. Még ennyi év után is élvezhető a modern külföldi animációs filmekhez viszonyítva is. A mai gyerekek is többet tanulhatnának belőle mint az agyatlan Minimax mesékből.

2017.07.24 Deku

Hihetetlenül szerethető és kellemes mese ez. Mai napig szerethető és jópofa. Mint a sorozatban itt is nagyon eredeti maradt és a jól megszokott karakterek tarolnak.

2015.04.18 Yosihiro

Ki ne látta volna Mézgáék kaladjait. Mindig nagy örömmel ültem a tv elé amikor ezt adták. A KÖBÜKI barátunk beírta magát a szívünkbe meg Kriszta és a többiek is! Tehát egy jó választás ha magyar szórakopzataó animációt akar valaki nézni ! Ajánlom mindenkinek! Üdv Yosihiro

2022.03.12 JRD

10*

Természetesen elfogult vagyok ezzel a mesefilmmel, ahogyan a Mézga család többi szériájával is. Sőt, ahogyan a Mikoribival, a Magyar népmesék első szériájával, a Pompommal és a többiekkel is. Az 1978-ban készült 13 részes szériában a Mézga család újabb szeleburdi, kaotikus kalandjait követhetjük nyomon. És ma már szállóigévé vált Hufnágel Pisti neve is. Nepp József, Ternovszky Béla rendezte. A Mézga család életéről három széria készült. Ez volt az utolsó. Az első 1969-ben készült, az Üzenet a jövőből - a Mézga család különös kalandjai (Nepp József és Ternovszky Béla) címmel, míg a második rész, a Mézga Aladár különös kalandjai 1972-ben (rendezte Nepp József) látott napvilágot. Bármelyik szériát, részt választod, mindegyik jó szórakozás. Egy olyan animációs film, mely nem a nagy bevételt volt hivatott elérni, hanem csak szórakoztatni vágyott. Egyedi technikával készült echte magyar rajzfilmek egyike. Ne várj pazar effektetek. Nem lesznek benne. Ez egy igazi őskövületnek számító rajzolt film. És mégis brutál jó! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2016.08.29 Szivárvány1

Imádnivalóan aranyos és érdekes mese. A régi korok nagy mesterei készítették még ezeket a rajzfilmeket. A mai elsatnyult animációs szörnyedvények nem tudják megelőzni a hasonló ténylegesen rajzolt régi rajzfilmek minőségét.

2019.10.29 Timon

Nagyon kiváló sorozat,és annyiban különbözik az előző kettőtől,hogy epizódszerűen követik egymást,nem önállóként,és bizony rendkívüli erőssége,így is megállja a helyét. Minden részben annyi poén van,hogy többször majdnem leestem a fotelról.:)

2017.08.15 czigler.nora

A sima mesét is nagyon szerettem, de ezt még jobban. Annyira aranyos, a kis ügyefogyott szereplőivel, akiknek sosem jön össze semmi. Vicces és szórakoztató.

2017.06.16 szkodvig

Kedvenc mesém! Minden nyáron kötelező, főleg ez a vakációs!:) Mindenkinek bátran ajánlom,nagyon sajnálom,hogy nem sok ilyen jellegű mese készült. Kihagyhatatlan kis alkotás.

2016.04.30 angel001

Ezen a mesén nőttem fel, itt még nem volt animácio meg 3D :D Így volt tökéletes ahogy volt.Egyszerű vicces hétköznapi mese, a zenéje a mai napig itt cseng a fülemben :) Minden részét láttam!

2016.09.06 Lost Silver Book

Ha nem tudsz már mit adni mesét a gyerekednek, mert sz összes most készült modern szép animációs filmet látta már és nagyon "igényes" a jó animációjú filmekre, hááát, ezt a filmet akkor is berakhatod neki (főleg a sorozatot) nagy ívben legyintve az a... Több

2016.04.06 Gergely Varju

Azok a 70-es évek. Nem csak CGI orgia nem volt még, de sem Mac, sem Amiga, de még C=64 sem, azaz a rajzfilmek alkotóit nem segítette számítógép. Mindent meg kellett rajzolni. És hogy jó legyen, nem lehetett túl sok különböző grafikusnak kicsit eltérő... Több