Vakáción a Mézga család (1980)

Vakáción a Mézga-család

Vélemények: Vakáción a Mézga család (1980)

Robinson76   2020. 12. 13.

Agyament utazás Mézga módra

A hatalmas sikert követően szerencsére újabb epizódokkal folytatták Mézgáék történetét. Ismét visszatér a teljes család egy szenzációs és felejthetetlen vakáció apropóján. Az agyát eldobja mindenki, van itt: ígéret földje, lakatlan sziget, maffia kaland, fekete arany, hamis barátok, de a lényeg, hogy végül azért hazaér a díszes társaság. Erősen ajánlott.

Deku   2017. 07. 24.

Hihetetlenül szerethető és kellemes mese ez. Mai napig szerethető és jópofa. Mint a sorozatban itt is nagyon eredeti maradt és a jól megszokott karakterek tarolnak.

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Imádnivalóan aranyos és érdekes mese. A régi korok nagy mesterei készítették még ezeket a rajzfilmeket. A mai elsatnyult animációs szörnyedvények nem tudják megelőzni a hasonló ténylegesen rajzolt régi rajzfilmek minőségét.

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Igazi klasszikus, még rajzolt mesesorozat. Gyönyörű mind külsőre, mind belsőre ez a sorozat. Aladár kalandjai rendkívül jól kikapcsolnak még most is. Izgalmas és futurisztikus.

Norbert93   2018. 10. 24.

A legjobb történettel és karakterekkel rendelkező magyar mesesorozat a mai napig. Még ennyi év után is élvezhető a modern külföldi animációs filmekhez viszonyítva is. A mai gyerekek is többet tanulhatnának belőle mint az agyatlan Minimax mesékből.

Yosihiro   2015. 04. 18.

Ki ne látta volna Mézgáék kaladjait. Mindig nagy örömmel ültem a tv elé amikor ezt adták. A KÖBÜKI barátunk beírta magát a szívünkbe meg Kriszta és a többiek is! Tehát egy jó választás ha magyar szórakopzataó animációt akar valaki nézni ! Ajánlom mindenkinek! Üdv Yosihiro

Timon   2019. 10. 29.

Nagyon kiváló sorozat,és annyiban különbözik az előző kettőtől,hogy epizódszerűen követik egymást,nem önállóként,és bizony rendkívüli erőssége,így is megállja a helyét. Minden részben annyi poén van,hogy többször majdnem leestem a fotelról.:)

czigler.nora   2017. 08. 15.

A sima mesét is nagyon szerettem, de ezt még jobban. Annyira aranyos, a kis ügyefogyott szereplőivel, akiknek sosem jön össze semmi. Vicces és szórakoztató.

szkodvig   2017. 06. 16.

Kedvenc mesém! Minden nyáron kötelező, főleg ez a vakációs!:) Mindenkinek bátran ajánlom,nagyon sajnálom,hogy nem sok ilyen jellegű mese készült. Kihagyhatatlan kis alkotás.

angel001   2016. 04. 30.

Ezen a mesén nőttem fel, itt még nem volt animácio meg 3D :D Így volt tökéletes ahogy volt.Egyszerű vicces hétköznapi mese, a zenéje a mai napig itt cseng a fülemben :) Minden részét láttam!

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

igazi klasszikus én imádom, mindenki a családban, jó a humora, csattanós a vég és szerethetőek a karakterek

Lost Silver Book   2016. 09. 06.

Ha nem tudsz már mit adni mesét a gyerekednek, mert sz összes most készült modern szép animációs filmet látta már és nagyon "igényes" a jó animációjú filmekre, hááát, ezt a filmet akkor is berakhatod neki (főleg a sorozatot) nagy ívben legyintve az a... több»

Gergely Varju   2016. 04. 06.

Azok a 70-es évek. Nem csak CGI orgia nem volt még, de sem Mac, sem Amiga, de még C=64 sem, azaz a rajzfilmek alkotóit nem segítette számítógép. Mindent meg kellett rajzolni. És hogy jó legyen, nem lehetett túl sok különböző grafikusnak kicsit eltérő... több»