80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal

80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal

La vuelta al mundo de Willy Fog
JRD

1. évad (1983) - 26 epizód

A 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal című mesesorozat Jules Verne klasszikusára épül. Ennek a történetnek azonban állatok a szereplő; maga Fog úr például egy oroszlán. Igazi angol úriemberként Fog tartja korábbi ígéretét és Kelet felé elindulva Európán, Ázsián,… Több

Forgatókönyvíró: Jules Verne, Ryuzo Nakanishi
Ország: Japán, Spanyolország
Premier: 1983.08.01.

2023.08.30 JRD

Eredeti címe: La vuelta al mundo de Willy Fog (’Willy Fog világkörüli útja’), 1983-ban készített spanyol-japán televízióra szánt rajzfilmsorozat, melynek történeti alapját Jules Verne 80 nap alatt a Föld körül című remek regénye adta. A rajzfilm érde... Több

2020.03.28 Robinson76

80 napig is elnézném

Szenzációs az alapsztori, szép a kivitelezés, izgalmas a történet, ragyogó kalandok és szerethető karakterek várnak ránk, ebben a gyerekeknek szóló, de nem csak gyerekeknek ajánlható animációs sorozatban. Próbáld ki, nem fogsz csalódni!

2017.08.22 Deku

Nekem nagyon tetszett ez a sorozat és állítom, hogy ma is hasznos lenne sok gyermeknek szórakoztató és hangulatos kikapcsolódást okozna. Willy Fog nagyon kellemes karakter volt.

2018.03.30 hackerjulcsi

Érdekes, kalandos kis animációs film. Nagyon sokat néztem, nagyon szerettem is. Mégis valami hiányzott belőle, amit utólag csak találgatni tudnék, de megy a 4* és ajánlom másoknak is szeretettel :)

2016.12.30 Potoczkie

Gyerekként de imádtam ezt a sorozatot!! Még ma is szívesen gondolok vissza rá, sőt könnyen meglehet, hogy nosztalgiából újra meg fogom nézni immár felnőtt fejjel is. nagyon kedves kis történet, jól lehet rajta szórakozni.

A nevek meg lettek változtatva a Verne Gyula-féle könyvhöz képest. Pl.: Willy eredetileg Phileas, Rigodon Jean Passepartout, Romy Mrs. Aouda.Szerző: Lipót Testvér