Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Balu kapitány kalandjai (1990)

HannaK   2020. 09. 14.

Azt szerettem ebben a mesében, hogy mindig tartottak valamerre a szereplők. Nem ültek otthon és várták a csodát, hanem tettek a célok elérése érdekében.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmsorozata, mely végtelenül vicces és izgalmas, nagyon aranyosak benne a szereplők, főleg a kis Molly. Igazi klasszikus.

indingo   2016. 02. 18.

Gyerekkoromban is kedveltem ezt a mesét és manapság felnőtt fejjel is meg nézek egy-egy részt. Szépek a figurák, jók a karakterek, bár Don Kartács hangja olykor eléggé idegesítő.

Deku   2017. 08. 23.

Gyerekkoromban nagyon imádtam ezt a mesét a főcímdalát viszont még mai napig ismerem és azonnal dúdolom ha meghallom. Remek szórakozás kicsiknek és nagyoknak is.

babsy88   2016. 08. 06.

Balu kapitány a legviccesebb Papimaci alak. Én imádom ezt a mesét a mai napig.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Walt D egyik remek sorozata. Kicsi koromban nagyon szerettem. A hét végék kedvenc időtöltése volt. Gyermekeknek kötelező sorozat

TomÁcs   2018. 04. 22.

Tartalmas, mégis könnyed mesefilm volt. Kalandos epizódok a levegőben és a földön. Helyes figurák, kedves párbeszédek és humoros beszólások. Nagyon szerettem.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Aranyos mese. Még fiatalkoromból emlékszek rá és szerintem a tallamát senki nem tudja kiverni a fejéből még ha akarja se. Sajnlom hogy ma már ritka az ilyen alapvető értékek továbbítására átadó mese és csak a gyilkolászás meg a robotok mennek stb. Er... több»

VvV   2016. 05. 17.

Aranyos mese, inkább ilyenre ültetem le a gyereket, mint egy-két mai förmedvényre.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Zseniális mese. Gyerekkorom egyik kedvence. Szegény repülővel hányszor lezuhantakXD Az ikonikus betétdala szerintem örökre belevésődött az emlékezetembe annyit néztük hétvégente.

Gigi   2017. 01. 19.

Na ez is a főcímdalt kívülről fújós kategória volt :) Ez is olyan kedves mese, aminél nem kell attól tartani, hogy esetleg olyat lát benne a gyerkőc, amitől valami probléma lesz. Bátran nézhető piciknek is.

Lonka   2017. 07. 25.

1990-bn készült ezt a mese? Nálunk szerintem sokkal később kezdték el adni. A főcímdalt itt is tudom a a mai napig. Imádtam a majom asszem Lali és Papa maci szivatásait.

Timcsi   2019. 03. 09.

Mindent megkapott tőle az ember, amit elvárt gyerekként. Kedves történetet, vicces szereplőket, látvány, fülbemászó főcímdalt.

Greeta   2017. 12. 17.

Nagyon helyes és kedvelhető mese, még ma is. Látványos történetek, sok kalanddal. Minden részben történt valami meglepő és eléggé érzelmes is a sztori.

Bob   2017. 11. 29.

Gyerekkorom egyik kedvence. Akinek kisgyermekei vannak, mindenképpen szerezze meg és nézesse meg velük. :)

baalint   2017. 11. 21.

gyerekkorom kedvenc meséje. olyannyira,hogy ezért kellett Balu kapitánynak hívni amikor kicsi voltam :) Jó kis mese,sajnos manapság már ritkán adják (inkább a mai erőszakos meséket )

Emma109   2016. 08. 24.

Jó sok 'gonosz' karakter volt ebben a mesében, látványos kis részel készültek, szerettem.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

A Balu kapitány kalandjai remek mesefilm-sorozat, nagyszerűen ,,megrajzolt" karakterekkel, a macik nagyon aranyosak, Balu kapitány repülőgépe csodálatos, gyermekkorom egyik nagy kedvence.

Katkatt   2017. 01. 17.

Igazi gyerekeknek való mese. Nincs benne erőszak, nem ijed meg a gyerek a figuráktól. Remek, kalandok kis történetek igazi mondanivalóval.

BlaBlaBla   2016. 02. 25.

Kedves mese, aranyos szépen kidolgozott és megrajzolt karakterekkel. Jó az alaptörténet is. Volt benne nagyváros, tengerpart és a feledhetetlen légi kalandok.

Fanniiiiiiiiiiiii   2017. 05. 30.

Az egyik legkivállobb rajzfilm amit valaha ismertem. Nagyon izgalmas, kalanddús és vicces egyben. Minden szereplő elnyerte tetszésem.