Balu kapitány kalandjai

TaleSpin

2020.09.14 HannaK

Azt szerettem ebben a mesében, hogy mindig tartottak valamerre a szereplők. Nem ültek otthon és várták a csodát, hanem tettek a célok elérése érdekében.

2017.05.07 mamiéstöti2

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmsorozata, mely végtelenül vicces és izgalmas, nagyon aranyosak benne a szereplők, főleg a kis Molly. Igazi klasszikus.

2016.02.18 indingo

Gyerekkoromban is kedveltem ezt a mesét és manapság felnőtt fejjel is meg nézek egy-egy részt. Szépek a figurák, jók a karakterek, bár Don Kartács hangja olykor eléggé idegesítő.

2017.12.13 Yosihiro

Walt D egyik remek sorozata. Kicsi koromban nagyon szerettem. A hét végék kedvenc időtöltése volt. Gyermekeknek kötelező sorozat

2017.08.23 Deku

Gyerekkoromban nagyon imádtam ezt a mesét a főcímdalát viszont még mai napig ismerem és azonnal dúdolom ha meghallom. Remek szórakozás kicsiknek és nagyoknak is.

2019.08.25 Ms. Akárki

Zseniális mese. Gyerekkorom egyik kedvence. Szegény repülővel hányszor lezuhantakXD Az ikonikus betétdala szerintem örökre belevésődött az emlékezetembe annyit néztük hétvégente.

2016.08.06 babsy88

Balu kapitány a legviccesebb Papimaci alak. Én imádom ezt a mesét a mai napig.

2018.04.22 TomÁcs

Tartalmas, mégis könnyed mesefilm volt. Kalandos epizódok a levegőben és a földön. Helyes figurák, kedves párbeszédek és humoros beszólások. Nagyon szerettem.

2016.05.17 VvV

Aranyos mese, inkább ilyenre ültetem le a gyereket, mint egy-két mai förmedvényre.

2017.07.25 Lonka

1990-bn készült ezt a mese? Nálunk szerintem sokkal később kezdték el adni. A főcímdalt itt is tudom a a mai napig. Imádtam a majom asszem Lali és Papa maci szivatásait.

2016.11.20 Szivárvány1

Aranyos mese. Még fiatalkoromból emlékszek rá és szerintem a tallamát senki nem tudja kiverni a fejéből még ha akarja se. Sajnlom hogy ma már ritka az ilyen alapvető értékek továbbítására átadó mese és csak a gyilkolászás meg a robotok mennek stb. Er... Több

2017.12.17 Greeta

Nagyon helyes és kedvelhető mese, még ma is. Látványos történetek, sok kalanddal. Minden részben történt valami meglepő és eléggé érzelmes is a sztori.

2019.03.09 Timcsi

Mindent megkapott tőle az ember, amit elvárt gyerekként. Kedves történetet, vicces szereplőket, látvány, fülbemászó főcímdalt.

2017.01.19 Gigi

Na ez is a főcímdalt kívülről fújós kategória volt :) Ez is olyan kedves mese, aminél nem kell attól tartani, hogy esetleg olyat lát benne a gyerkőc, amitől valami probléma lesz. Bátran nézhető piciknek is.