A gumimacik

Adventures of the Gummi Bears
Videók

2018.03.22 hackerjulcsi

Ezt a mesesorozatot gyermekként sem szerettem olyannyira. Szerintem nagyon bugyuta és értelmetlen mesefilm és még a kivitelezése sem olyan hűdejó. Van egy kis bája ennek a bugyutaságnak, de ez számomra elenyésző...

2019.01.07 szabomarc

Gyerekkorom egyik legtöbbet nézett rajzfilm-sorozata. Nagyon szerettem a figurákat benne, a képi világát, az alapötletet, sokkal jobb mint a mai mesék szerintem.

2016.11.25 Borga

Mikor gyerek voltam, minden alkalommal ott ültem a televízió előtt, mikor kezdődött A gumimacik. A mesesorozat valamennyi epizódját imádtam, s mivel VHS kazettára rögzítettük, így többször is vissza tudtam nézni.

2020.09.15 HannaK

Kedves kis mesefilm volt, ahol a történet főként az erdőben játszódott, de a macik néha a rejtélyes várba is elmerészkedtek.

2016.10.16 hell.l

Nagyon régen délutánonként adták a Tv-ben a többi Disney rajzfilmhez hasonlóan, majd az RTL-Klubon volt. Aranyos kis mesesorozat gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

2016.08.24 Emma109

Nagyon szerttem régen, még a főcímdal is kívűlről fújtam.

2017.11.22 baalint

Aranyos kedves kis mese a legkisebb korosztálynak :) Ajánlom megnézni youtube-on a főcímdalokat különböző nyelveken,vannak nagyon viccesek is ( pl orosz, kínai :D)

2017.01.17 Katkatt

Színes ugrabugráló bújkáló szuper macik az erdőben. így kehet leírni leginkább. Én kedveltem a mesét.

2016.06.14 Panna

Kedvenc mesém volt gyerekkoromban, de valahogy még most is tetszetős kis mese. A vízköpős rész nagyon megmaradta bennem.

2017.05.23 NLHF

Gyerekként én is délutánonként a tv előtt ülve énekeltem a gumimacik főcímdalát. Soha ki nem hagytam volna egy részt sem. Ilyen igazán jó meséket sajnos ma már nem készítenek...