Spongyabob Kockanadrág (1999)

SpongeBob SquarePants

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Szuper mese, igazán kiváló karakterekkel. Patrik a sajátos világával és a Főnök Úr a pénz imádatával. Már többször láttam minden részt, de szívesen megnézem bármikor.

indingo   2017. 04. 14.

Sok igazi karakter fellelhető a sorozatban. Ott van Spongya aki nagyon vicces és igazán jó barát, Rákuram a fukar pénzéhes étterem tulajdonos, meg ott van Patrik a kicsit lüke csillag is.

Deku Nézhetetlen  2017. 08. 22.

Ezt a sorozatot nem tudom elfogadni, úgy hülyeség ahogy van. Erre nincs jobb szó. Értelme a nullával vetekszik, mivel majdnem eléri, hogy nulla legyen. Logikátlanságból és elborultságból van benne bőven, ez pedig egyáltalán nem hasznos szerintem.

Orosz István   2017. 07. 22.

Szerintem néha eléggé beteg, egy rajzfilm sorozat, de ez ami tetszik benne. Maga az ötlet is nagyon eredeti, poénos humoros, magyar szinkron szintén zseniális nekem felnőtt fejjel is élvezhető.

babsy88   2016. 08. 06.

Bikini fenék lakóinak története 2 étterem küzdelmével fűszerezve. Irreális valóság megjelenítés sok humorral és Csigusszal. Patrik a legviccesebb karakter benne.

Az eredeti tervek szerint Patrick egy bártulajdonos lett volna.

(Norbi)

Egy diák életét mentett egy Spongyabob résznek köszönhetem amit megnézett, amiben Spongyabob alkalmazta a Heimlich-fogást.

(Norbi)

Az első 3 évadban Stephen Hillenburg ellenzése miatt nem sztárok adták hangjukat a szereplőknek.