Hupikék törpikék

Smurfs

2019.06.03 petraszab

Remek mesefilm. Minden részét imádtam. A karakterek, figurák nagyon jók. Tanulágos kis mese.

2018.03.22 hackerjulcsi

Hókuszpók a legjobb! Imádtam mindig is a gombákat, emiatt külön is szerettem ezt a sorozatot, hiszen gombaházakban laknak benne a törpök. Tetszik, hogy egy-egy törpkarakter megfeleltethető egy osztályközösség szereplőire.. :)

2020.09.14 HannaK

Gyerekkoromtól kezdve a nagybetűs mese. Annyi mindent tanultunk a kis törpiktől, leginkább hogy emilyen jó is közösségbe tartozni, amikor tudod hogy számíthatsz a másikra, ha baj van és hogy mekkora ereje van a tömegnek.

2021.06.27 Kósa Bence

Magas hegyek mögött, hol a tenger hupikék, ott laknak ők, a törpikék. Mindenki ismeri. Régen ezt a mesét én faltam, viszont így visszanézve... Maradjunk annyiban, hogy a nosztalgia megszépíti.

2016.08.20 Timike

Imádni való mese, nagyon formás karakterekkel. Van mondanivalója és nagyon kerek a története.

2021.11.16 Péter Fazekas

Gyerekkorom

Szerettem

2017.11.21 baalint

Nagyon aranyos, még akkor is ha legtöbbször ugyanaz a történet :) azért azt sajnálom hogy Hókuszpók cicája gonosz, és hogy Törpilla az egyetlen lány a mesében :(

2017.01.17 Katkatt

Gyerekkomom kedvence, de azért még most is megnézek 1-1 részt. A kis részek izgalmasak és viccesek és jópofa kis dalok vannak benne.

2016.06.17 Panna

Remek kis mese még mai s! Aranyosak a figurák, jó a története és van mondanivalója, ami néhány mai borzalomról nem mondható el.

2017.05.23 NLHF

Aranyos, tanulságos mese, ami leköti a gyerekeket, felnőtteket egyaránt. Minden törp a legjellemzőbb tulajdonságáról kapja a nevét. Okoska a legjobb :)

2016.09.30 Szöszi

Aranyos tanulságos mese, izgalmas történet, aranyos karakterek, komolytalan gonosz. Nem lehet nem szeretni

2017.08.12 MoziRozi007

Örök kedvenceim közé tartoznak a Hupikék Törpikék, nagyon kedves gyerekkori mesém. A rajzfilm stílusa is nagyon szép, a történet aranyos, sőt vicces fordulatokkal teli, a mai gyerekeknek is szeretettel ajánlom.

2019.03.27 süti1999

Nagyon szeretem ezt a mesét. Imádom, amikor hétvégente reggel bekapcsolom a TV-t és a törpikék fogadnak. Aranyos kis történetek.

2017.05.30 Fanniiiiiiiiiiiii

Rendkivül aranyos és cuki. Sokat lehet nevetni rajta mind gyerek mind felnőtt fejjel. A karakterek nagyon jol vannak kitalálva.