Érdekességek: Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Az első három rész maszkjait Rick Baker készítette, ám 2014-ben visszavonult. Úgy volt, hogy az új rész kedvéért újra munkába áll, ám végül Robin Pritchard ugrott be helyette.

(Thibo84)

A film négy főszereplője is, Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rafe Spall és Rebecca Ferguson is ugyanabban az évben, 1983-ban született.

A Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül a franchise első filmje, melyben nem játszik sem Tommy Lee Jones, sem Will Smith.

2018. júliusában jelentették be hivatalosan, hogy Emma Thompson a 2012-es Men in Black 3 után visszatér O ügynök szerepében.

Az eredeti Men in Black filmek sztárjai, Tommy Lee Jones és Will Smith külön-külön is megerősítették, hogy nem térnek vissza a szerepeikhez a Sötét zsaruk a Föld körül-ben.

A Sötét zsaruk a Föld körül az első Men in Black film, amit nem Barry Sonnenfeld rendezett.

A Sony eredetileg egy Men in Black/21 Jump Street crossovert tervezett, de a filmterv hamar a fiókban végezte. A stúdió úgy döntött, hogy külön utakon tartja a két franchise-t, és előbb elkészíti a Men in Black spin-offját.

Chris Hemsworth és Tessa Thompson második közös filmje a Thor: Ragnarök után.

A Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül forgatása 2018. július 9-én kezdődött meg Londonban, de a stáb dolgozott Marokkóban, Olaszországban és New Yorkban is. A munkálatok október 17-én értek véget.

A film első poszterét 2018. május 22-én hozták nyilvánosságra, míg az első trailert 2018. december 20-án tette közzé a Sony.

A Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül premierjét eredetileg 2019. június 14-re tűzték ki, a stúdió azonban végül május 17-re módosította a bemutató dátumát.