Az omega ember

Az omega ember

The Omega Man

Az omega ember című film a jövőben játszódik, ahol egy háborús biológiai fegyver miatt az emberiséget egy vírus tizedelte meg. Los Angeles most egy szellemváros, ahol egyedül Neville furikázik azért, hogy feltöltse a túlélőkészletét. De ezt csak nappal teheti meg, mivel éjszaka előmerészkedik a… Több

Premier: 1971.08.01.

2021.07.27 Interfectorem Sabnock

Respect az elődöknek

Igen, válaszolok a kérdésre, körülbelül három alkalommal láttam már ezt a filmet, és őszintén bevallom, élveztem, minden hátránya és úgymond gyermekbetegsége ellenére is. Egyet ne felejtsünk el, kedves hölgyek és urak! A film 1971-ben készült, és még... Teljes kritika

2016.04.16 DarkLion

Retrofilm a javából Charlton Hestonnal a főszerepben. Maga a történet érdekes, megjelenítése pedig mai szemmel nézve vicces. Vannak jó jelenetek, de sok az unalmas rész. Vontatott a film.

2014.10.11 Zsombi

Jó film, nekem tetszett. Szerintem a korhoz képest, amikor készült, egészen hajmeresztő és érdekfeszítő.

A 20. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1971-ben. Szerző: dulkap

A filmmel ellentétben az alapműben a fertőzött emberek vámpírokká váltak.Szerző: Bogi87

Rövid ideig a Country Joe and the Fish amerikai rockegyüttes és Arlo Guthrie is feltűnik.Szerző: Bogi87

A film egyik jelentében, mikor Neville a moziban van, a Woodstock c. filmet nézi.Szerző: Bogi87