Deku   2017. 07. 15.

Az ilyen kevés szereplős filmben általában kételkedek, ennél is így volt viszont csalódnom kellett mert nagyon remek lett. A rettegés is igen kiválóan jelen van a filmben.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

Imádom ezt a filmet, mind horror szempontjából nagyon jól megcsinálták, Will Smith nagyon jól játsza el a szerepét. Jó történetet csináltak. Igazán remek kis zombis film lett belőle.

indingo   2017. 04. 10.

Will Smith színészként is énekesként is a toppon van. A történet érdekes, bár néha már nekem sok ez a zombi dolog, de az újfajta köntös bejött. A kezdetek bemutatása picit hiányzott.

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

szeretem az ilyen világvége zombi stílusú filmeket, és ez nagyon jól hozza a hangulatát. szinte csak egy szereplő körül forog a történet, mégis fenntartja a figyelmet, nem lesz unalmas. érdemes megnézni mindenkinek aki szereti az ilyesmi filmeket.

Norbi   2018. 07. 23.

Nagyon tetszett, de nem mint horror film. Akció/kaland filmnek viszont tökéletes. Meghökkentő alapötlet, ami nagyon szépen van vezetve. Will Smith is nagyszerűen játszott.

Will Smith
Will Smith

Ha nem is foglal helyet valószínűleg senki kedvencei között, mégis egy olyan produkció, amelyhez időről időre nyugodt szívvel vissza lehet térni. több»

A film költségvetése 150 millió dollár volt és jelenleg 585 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )

A filmben az épületeket benövő gyomokat Floridából szállították.

(Laca//Ho/rr/oR// )

A Warner Bros stúdió 310. forgalmazott filmje.

(mamiéstöti2 )