Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Érdeklődő   2020. 03. 08.

Kifejezetten jó

Nem mondható egyedi ötletnek a film mondanivalója, de a történet folyamatosan fenn tartja a néző figyelmét. Will Smith jól alakítja a szerepét, egy olyan helyzetben, ami igen csak reménytelennek tűnik. Érdemes megnézni.

Deku   2017. 07. 15.

Az ilyen kevés szereplős filmben általában kételkedek, ennél is így volt viszont csalódnom kellett mert nagyon remek lett. A rettegés is igen kiválóan jelen van a filmben.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 04. 21.

Will Smith, a legenda, vagyis a föld megmentője... utolsó nagy cselekedete!!!

Még a moziban néztem meg először ezt a posztapokaliptikus horrorfilmet, persze azóta számos alkalommal láttam, és csak utána jöttem rá, hogy a rendező Francis Lawrence nevéhez fűződik, aki Az éhezők viadala trilógia atyja egyben, vagy éppen, ami jobb... teljes kritika»

indingo   2017. 04. 10.

Will Smith színészként is énekesként is a toppon van. A történet érdekes, bár néha már nekem sok ez a zombi dolog, de az újfajta köntös bejött. A kezdetek bemutatása picit hiányzott.

Thibo84   2016. 06. 22.

Will Smith bebizonyította, hogy egyedül is képes elvinni a hátán egy filmet.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

W.S. nagyon domináns ebben a modern,világvége hangulatú zombis horrorban... Mesterien tudja elhitetni nekünk, hogy ő legenda lesz....Jól sikerült film,érdemes megnézni.

Szilonka   2020. 02. 16.

Hihetetlen, hogy Will Smith amihez nyúl arannyá válik. Jobbnál jobb szerepek és történet. A legenda vagyok egy izgalmas és elgondolkodtató történet.

Will Smith
Will Smith

A film költségvetése 150 millió dollár volt és jelenleg 585 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A filmben az épületeket benövő gyomokat Floridából szállították.

(Laca//Ho/rr/oR//)

A Warner Bros stúdió 310. forgalmazott filmje.

2007-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

Will Smith a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.

A filmben elhagzik Bob Marley egyik dala a 'Three Little Bird'. Ez a dal szerepelt Will Smith korábbi filmjében, a Cápamesében is.

CGI segítségével tüntették el a New York utcàin tömegben készített felvételekről az embereket.

Francis Lawrence úgy nyilatkozott, hogy John Ford inspiràlta őt a kihalt New York megvalósítàsàban.

A Legenda vagyok 150 millió dollàros költségből valósult meg, a bevétel vilàgszerte elérte az 584 milliót.

A filmet hazànkban 2008. januàr 3-àn mutattàk be moziban.

Ha nem is foglal helyet valószínűleg senki kedvencei között, mégis egy olyan produkció, amelyhez időről időre nyugodt szívvel vissza lehet térni. több»