Legenda vagyok (2007)

I Am Legend

Will Smith
Will Smith

Gauss   2021. 09. 28.

A kutya megöléséig láttam csak (totál felesleges és buta húzás volt szerintem), addig jó film volt.

Deku   2017. 07. 15.

Az ilyen kevés szereplős filmben általában kételkedek, ennél is így volt viszont csalódnom kellett mert nagyon remek lett. A rettegés is igen kiválóan jelen van a filmben.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 04. 21.

Will Smith, a legenda, vagyis a föld megmentője... utolsó nagy cselekedete!!!

Még a moziban néztem meg először ezt a posztapokaliptikus horrorfilmet, persze azóta számos alkalommal láttam, és csak utána jöttem rá, hogy a rendező Francis Lawrence nevéhez fűződik, aki Az éhezők viadala trilógia atyja egyben, vagy éppen, ami jobb... teljes kritika»

Thibo84   2016. 06. 22.

Will Smith bebizonyította, hogy egyedül is képes elvinni a hátán egy filmet.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

W.S. nagyon domináns ebben a modern,világvége hangulatú zombis horrorban... Mesterien tudja elhitetni nekünk, hogy ő legenda lesz....Jól sikerült film,érdemes megnézni.

Szilonka   2020. 02. 16.

Hihetetlen, hogy Will Smith amihez nyúl arannyá válik. Jobbnál jobb szerepek és történet. A legenda vagyok egy izgalmas és elgondolkodtató történet.

Ms. Akárki   2019. 04. 28.

Nagyon izgalmas akciófilm lett a végére. Az elvadult város látványa, amit a környezet visszahódított, egyszerűen gyönyörű. Kár, hogy nem folytatták végül. Kíváncsi lettem volna a további küzdelemre és a Föld visszafoglalásának kísérleteire.

A film költségvetése 150 millió dollár volt.

(Bob)

A filmben az épületeket benövő gyomokat Floridából szállították.

(Laca//Ho/rr/oR// )

A Warner Bros stúdió 310. forgalmazott filmje.

2007-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

Will Smith a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.