Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Cloverfield Lane 10. (2016)

10 Cloverfield Lane

Cloverfield Lane 10.
Ethan Coen
Amy Schumer

Nagyonjóképű   2020. 03. 04.

Ezt a filmet látni kell. Nagyon tetszett az elejétől, izgalmas, leköti a néző figyelmét. A vége pedig egyszerűen zseniális, nem erre számítottam. Egyszóval szuper.

Annuska   2018. 11. 10.

Hullámvölgy

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT:::A Cloverfield Lane 10 egy hangulatában elég erős thriller, bár a műfaji besorolása nem túl egyszerű. Nagyon érdekesen indul abból a szempontból, hogy az elején körülbelül 10 percig meg se szólal senki, csak a zene megy a háttérben. Hamar felgyorsulnak az események és a főszereplő hölggyel együtt a néző se tudja, hogy a baleset után mi is történt pontosan. Ezt a bizonytalanságot sokáig meg tudja tartani a film és folyamatosan két véglet közt ingázunk. Az egészet csak megjátssza a pali és egyszerűen elrabolta a csajt és fogva tartja és minden csak mese, amit előad. Vagy ott van a másik oldal, hogy igazat mond a földönkívülis sztorival, de képze... több»

indingo   2017. 04. 26.

Az én figyelmemet végig lekötötte a film, izgalmas volt. Nekem jobban tetszett, mint az első rész. A történet és a néző bizonytalanságban hagyása remek ötlet volt. A vége pedig pazar.

dulkap   2016. 04. 18.

Erős kettősség van a filmben, ami a színvonalat tekinti. A film bő 2/3-ban egy nagyon thrillert láthatunk, amiben az ember semmiben sem lehet biztos és csak megy a találgatás fejben. Mindezt kiváló színészi alakításokkal (főleg John Goodman zseni) és remek rendezéssel. Aztán a vége számomra nagyon mesterkélt és erőltetett, ami lehúzza a filmet. Szóval olyan négy csillagot simán adnék a film nagy részére, viszont a vége csak kettőt ér nálam, így átlagban megérdemel egy erősebb hármast. Én nem érzem mitől emlegetik az év meglepetésfilmjének. Erős közepes, de nem több.

Bogi87   2016. 05. 27.

Az első perctől az utolsóig feszültséggel átitatott, fordulatokkal teli thriller. Zseniális alkotás!

J.J. Abrams produceri tevékenysége legalább annyira izgalmas, mint a rendezői. Szinte példa nélküli, hogy pár hónapja még a Cloverfield Lane 10 létezéséről sem tudtunk, most pedig már itt van a tavasz talán legvagányabb eseményfilmje, ami új utat mutathat a franchise-rendszerben gondolkodó Hollywoodnak. 90/100 több»

Mi ez? Folytatás? Nem. Előzményfilm? Semmiképp. Spin-off? Majdnem, de mégsem. Minden bizonnyal új franchise variáns született. 8/10 több»

Egynek tökéletes, de meglátásom szerint elődjéhez hasonlóan ez sem lesz maradandó darab. Goodmant azért díjazhatnák valamivel, mert megérdemelné. 6,5/10 több»

A film összbevétele 110 216 998 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 567 125 forintot termelt. A hazai mozik összesen 31 981 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A későbbiekben is lesz Cloverfield film J.J. szerint.

J.J Abrams világa fellelhető benne, például a Slusho jégkásáról, vagy a Super 8-ból ismert benzinkúthálózatról.

Hivatalosan nem a Cloverfield című film folytatása.