Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egyenesen át

(Flatliners)

Norberto  2017. 10. 13.

Aki nem látta az eredetit az nézze meg. Ez erős színész brigád? . Akkor a régi filmben szereplő színészekre mit mondjunk. ... ? Ez a film nekem kicsit erőltetett volt a régihez képest. Többet vártam. Színészek nem igazán tetszettek.

Lily  2017. 10. 07.

Egy szó: IMÁDTAM. Nem láttam az eredetit, de őszintén szólva nem is fogom megnézni. Nem tudok véleményt mondani arról hogy jobb e mint a régi, de nekem nagyon nagyon tetszett. Tegnap néztem meg a moziban felirattal és imádtam. Az egyik kedvenc filmem lett. Nina pedig remekül alakított mint mindig. Egyáltalán nem csalódtam benne. Nina,Egyenesen át

indingo  2017. 10. 06.

Nem volt ez olyan rossz. Az eredeti nekem kicsit unalmas volt, ez pedig néhol hatásvadász. Az igazság a kettő között van valahol félúton. A szereposztása nem a legerősebb.

Szilonka  2017. 10. 16.

Egynek elment, de nem lett a kedvencem. Én biztos, hogy más stílusban készítettem volna el. Így nagyon erőltetett volt az egész. Azért kár érte.

fcbnandi  2017. 10. 22.

Nekem bejött a film. igaz, hogy valószínűleg nem nézném meg többször, de én jól szórakoztam rajta. Nem volt olyan rész benne amikor unatkoztam volna. Magába szippantott.

Kiefer Sutherland
Filmsomnia.hu - Egyenesen át
Örülök, hogy elkészült az Egyenesen át című film remake/folytatása, mert egy igen fonos mondanivalóval bír, miszerint: "Fogadjuk el a múltat és éljünk a jelenben.", de ettől függetlenül azt kell, hogy mondjam nem szeretnék még egy folytatást ehhez a történethez. 65/100
Movieaddicts: Egyenesen át
Kár ragozni: ez egy rossz film, amit teljesen felesleges volt leforgatni. Ehhez képest az eredeti verzió valóban egy mesterműnek tűnik. 3/10
VOX.hu - Egyenesen át
Az új változat egész egyszerűen nem jó. Ha remake-ként tekintünk rá, akkor meg egyenesen borzasztó. 30/100

A film 27 évvel az eredeti, azonos című produkció után került a mozikba.

Az Egyenesen át forgatása 2016. július elején kezdődött meg Torontóban és szeptember 7-én véget.

A film az Egyenesen át remake-je.