Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egyenesen át

(Flatliners)

indingo  2017. 10. 06.

Nem volt ez olyan rossz. Az eredeti nekem kicsit unalmas volt, ez pedig néhol hatásvadász. Az igazság a kettő között van valahol félúton. A szereposztása nem a legerősebb.

hsanya182  2018. 01. 14.

Először azt hittem spirituális filmről lesz szó, elég jól bekezd a halál témáját tudományosan boncolgatván, a kis lötyögésből elég izgalmas dolgot hoztak létre, elég sok információ elhangzik az agyunk működéséről, majd végül kicsit thrilleres ijesztgetős filmbe megy át, de mégis keresgélni kell az összefüggéseket. Érdemes megnézni. A karakterek is találóak.

Szilonka  2017. 10. 16.

Egynek elment, de nem lett a kedvencem. Én biztos, hogy más stílusban készítettem volna el. Így nagyon erőltetett volt az egész. Azért kár érte.

fcbnandi  2017. 10. 22.

Nekem bejött a film. igaz, hogy valószínűleg nem nézném meg többször, de én jól szórakoztam rajta. Nem volt olyan rész benne amikor unatkoztam volna. Magába szippantott.

Hetedik  2018. 01. 21.

Borzalmas. Néhány hülye gyerek azon élvezkedik, hogy kinyírja magát, oszt visszatér, ha visszatér....ilyen marhaságot is csak ember találhat ki. De ez semmi, még áthoznak magukkal valami rejtélyes erőt is, ami miatt paráznak. Ebben a filmben annyi feszültség és izgalom volt mint egy tál levesben. A szereplők, pff, akár a Barátok közt "sztárjait" is megszerezhették volna, ennyit azok is összehoznak. Kiefer meg már bevállal mindent, hisz rég döglött alkohol áztatta karrierjébe kell még néhány szeg.

Kiefer Sutherland
Filmsomnia.hu - Egyenesen át
Örülök, hogy elkészült az Egyenesen át című film remake/folytatása, mert egy igen fonos mondanivalóval bír, miszerint: "Fogadjuk el a múltat és éljünk a jelenben.", de ettől függetlenül azt kell, hogy mondjam nem szeretnék még egy folytatást ehhez a történethez. 65/100
Movieaddicts: Egyenesen át
Kár ragozni: ez egy rossz film, amit teljesen felesleges volt leforgatni. Ehhez képest az eredeti verzió valóban egy mesterműnek tűnik. 3/10
VOX.hu - Egyenesen át
Az új változat egész egyszerűen nem jó. Ha remake-ként tekintünk rá, akkor meg egyenesen borzasztó. 30/100

Kiefer Sutherland ragaszkodott hozzá, hogy visszatérjen Nelson szerepéhez az új filmben.

A film 27 évvel az eredeti, azonos című produkció után került a mozikba.

Az Egyenesen át forgatása 2016. július elején kezdődött meg Torontóban és szeptember 7-én véget.