Egyenesen át (2017)

Flatliners

Kiefer Sutherland
Elliot Page

harnas1207   2021. 04. 21.

Azt hittem, egy átlagos horrort kapok, erre egy zs kategóriás tinirendezést sikerült végignéznem. Rettenetesen gyenge film, nem ajánlom senkinek.

indingo   2017. 10. 06.

Nem volt ez olyan rossz. Az eredeti nekem kicsit unalmas volt, ez pedig néhol hatásvadász. Az igazság a kettő között van valahol félúton. A szereposztása nem a legerősebb.

Deku   2018. 02. 15.

Jó példája ez annak, hogy egy jó ötletet, is meglehet valósítani félelmetesen rosszul. A jó filmek között ez nálam nem szerepel sajnos. Nekem ez a történet nem jött be, a rendezéssel még nem is lennének gondok de valahogy a sztori elég lapos volt az én ízlésemnek.

HercegPeter   2018. 11. 28.

Az eredetit nem láttam, így összehasonlítani nem tudom őket. A mai tucathorroroknál picit jobb, bár ezt inkább mondanám horrorbeütésű thrillernek, mint egyszerű horrornak. De talán csak annyiban jobb, hogy nem hal bele abba a film, hogy folyamatosan ... több»

7ETEDIK   2018. 01. 21.

Borzalmas. Néhány hülye gyerek azon élvezkedik, hogy kinyírja magát, oszt visszatér, ha visszatér....ilyen marhaságot is csak ember találhat ki. De ez semmi, még áthoznak magukkal valami rejtélyes erőt is, ami miatt paráznak. Ebben a filmben annyi fe... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 30.

Rossz, gagyi, és egy nagy nulla. Kiefer S. miért vállalta be? Egyszerűen nem értem, ezt a rendező hogy adhatta ki a kezei közül, és ráadásul a színészi gárda is nagyon gyenge lett. Köszönöm, de köszönöm nem!!!

dailyfilmsan   2019. 01. 25.

Messze elmarad elődjétől. A film azon az alapkompenzión folytatódik amin a régi csak a színészek kicsit lanyhábban adják elő a történet velejét. Sokan azért tekinthetik remake-nek mivel a karakterek ugyan olyanok mint a régi Kiefer Sutherland-es verz... több»

A film összbevétele 16 866 403 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 69 202 710 forintot termelt. A hazai mozik összesen 51 336 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Cinemascore a B-kategóriás filmek közé sorolta ezt az alkotást.

(dailyfilmsan)

Sokak szerint a film egy remake, pedig valójában egy folytatás, amit maga Kiefer Sutherland támasztott alá egy interjúban.

(dailyfilmsan)

Kiefer Sutherland ragaszkodott hozzá, hogy visszatérjen Nelson szerepéhez az új filmben.

A film 27 évvel az eredeti, azonos című produkció után került a mozikba.

Az Egyenesen át forgatása 2016. július elején kezdődött meg Torontóban és szeptember 7-én véget.

Örülök, hogy elkészült az Egyenesen át című film remake/folytatása, mert egy igen fonos mondanivalóval bír, miszerint: "Fogadjuk el a múltat és éljünk a jelenben.", de ettől függetlenül azt kell, hogy mondjam nem szeretnék még egy folytatást ehhez a történethez. 65/100 több»

Az új változat egész egyszerűen nem jó. Ha remake-ként tekintünk rá, akkor meg egyenesen borzasztó. 30/100 több»