Amnézia

Amnézia

Before I Go To Sleep
Gauss
Mark Strong

Egy nő minden reggel arra ébred, hogy semmire sem emlékszik a múltjából, és a körülmények ellenére saját magának kell összeraknia az igazat. Ha létezik olyan egyáltalán.

(Varga_Júlia)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svédország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2014.10.30.

2023.09.12 OkosMajom

Nem felejtem el soha!

Nicole Kidman és Colin Firth (akit nem kedvelek) zseniális mozija, amiben szinte minden benne van, amit egy misztikus thrillertől elvárhatunk! Rowan Joffe egy nagyon jó filmet rakott le elénk, bár a tempó nem mindig tökéletes, de a sztori kihúzza a s... Teljes kritika

2017.05.02 indingo

Nagyon egyszerű csavar van a filmben, ami kézenfekvő is mégis frappánsan lett a filmbe rejtve. Érdekes volt és izgalmas, bár elég rövidre sikeredett.

Nicole Kidman tökéletes választás volt erre a kifejezetten izgalmas, fordulatos filmre. Vibráló, sokat sejtető képek, remek történet, és Colin Firth játéka is nagyszerű. Nagyon tetszik, ahogy felépítik a filmet, apró kis mozaikokból összeáll az egész. Nagyon jó mozi.

2017.02.02 hszpp

Nagyon a hatása alá kerültem a filmnek,amikor megnéztem. Ismerősök nagyon csúnyán lehúzták,de rendíthetetlenűl kiálltam mellette,s kiváncsian vártam mit hoz. A könyvet még nem olvastam,de a film igazán jól sikerült. Erős csavarral megbolondítva. Abszolút ++++!

2018.02.13 Berto49

Amilyen sokat vártam ettől a filmtől, annyira keveset kaptam! Vontatott, unalmas, rengeteg ponton homályos thrillerutánzat, a végén sűrű cukorsziruppal leöntve. Az biztos, hogy Kidman és Firth filmográfiájának a gyenge pontja, mert egyikük alakítása ... Több

A rendező, Rowan Joffe édesanyja amnéziaban szenved.Szerző: Nk

A regényben Christine egy naplóba írja le napi tevékenységeit, míg a filmben videokamerával rögzíti gondolatait. Szerző: Nk

Az Amnézia október 31-én került bemutatásra az Egyesült Államok mozijaiban, de ettől a naptól Netflix VOD-szolgáltatásán keresztül is megtekinthető volt.Szerző: hp

A filmet a londoni Twickenham stúdióban forgatták.Szerző: hp