Holtodiglan

Kim Dickens
Tyler Perry
Tyler Perry
Neil Patrick Harris

Nick (Ben Affleck) és Amy (Rosamund Pike) látszólag boldog házasságban élnek, gazdagok és sikeresek. Épp az ötödik házassági évfordulójukra készülnek, amikor Amynek nyoma vész. A gyanú először a férjre terelődik, és lassan felszínre kerülnek a sötét családi titkok is. Nick hazugságaival… Több

Forgatókönyvíró: Gillian Flynn
Premier (HU): 2014.10.02. | HBO Max (2023.02.17.)

2023.08.27 Ergit

Saját magának köszönheti a csapdát. Sajnos. Nem utólag kell utánajárni, kit is szeretnénk párunknak.

2020.09.22 hp

A Holtodiglan egy igazán precíz és jól összerakott adaptációja Flynn eredeti könyvének Rosamund Pike egészen kimagasló alakításával (Ben Affleckre sem lehet panasz, de Pike mellett ebben a moziban mindenki elhalványul). Finchernek ezek a filmek állna... Több

Szuper, fantasztikus, zseniális...klisék, de igazak! Rosemund Pike és Ben Affleck nagyon nagyot alakítottak a filmben. Az egyik legjobb thriller, amit láttam. Fordulatos és kemény. Ajánlott kategória.

2017.09.22 mamiéstöti2

A legjobb film, amit valaha láttam, számomra ez a number one. Többször láttam már, de újra megnézném. Fantasztikus forgatókönyv, színészi játék és parádés vágás.

2016.05.22 Yosihiro

Csak Ben A. miatt adtam 4 csillagot. A történet jó és van benne izgalom és történés. Kicsit kihuzták az igaz de a szinészi alakítások nekem, úgy nem jönnek át ahogy egy ilyen kategóriájú filmnél megszoktam. Ettől függetlenül ajánlom a filmet mindenkinek :)

Afflecknek egy álma vált valóra, amikor kiderült, hogy David Fincherrel dolgozhat.Szerző: mamiéstöti2

Nick Dunne szerepére esélyes volt Brad Pitt, Seth Rogen és Ryan Reynolds is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben látható "The Bar" nevű étterem valóban létezik, és a Missouri állambeli Cape Girardeau városában van.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film 61 millió dollárból valósult meg és több mint 368 millió dollár bevételt eredményezett, így David Fincher eddigi legnagyobb bevételű alkotása lett. A kritikusoktól jórészt pozitív visszajelzést kapott; továbbá 28 különböző díjat ítéltek oda neki. Szerző: Bogi87

Értékelés: 8.5/10
(2015. 06. 08.)
Egy igazán fordulatos, izgalmakban és meglepetésekben bővelkedő filmet kaptunk. Több

(2015. 08. 06.)
Vajon tényleg megölte Ben Affleck a feleségét? Izgalmas kérdések, kiábrándult és gonosz válaszok. Több
Gypsy
Twin Peaks