A titkos ablak

A titkos ablak

Secret Window
Timothy Hutton
Johnny Depp

Mort Rainey (Johnny Depp) író, de már régen nincs ihlete, naphosszat csak a díványon hever szakadt köntösben. Próbál írni, de nem tud, egyik mondata silányabb, mint a másik. Egyik nap egy dühös idegen (John Turturro) jelenik meg az ajtóban, aki azt állítja, hogy Mort ellopta tőle az egyik… Több

Rendező: David Koepp
Író: Stephen King
Forgatókönyvíró: David Koepp
Premier (HU): 2004.06.03.

2024.01.27 Di Canio

Nem volt rossz annak ellenére, hogy nem a pörgős filmek közé tartozik. Nem igazán volt nagy meglepetés benne, egy idő után már azon gondolkoztam, hol láttam egy teljesen hasonló végkifejletű filmet, de nem tudtam rájönni, mi volt az.

2020.08.30 Varga_Júlia

Nekem ez a film – még moziban láttam, te jó ég! – a klasszikus wtf-élmények közé tartozott, amit csak nézek, nézek, nagyon nézek, és próbálom megérteni, hogy mi van, aztán kiderül, hogy szerencsére nem kell mindig mindenben a logikát keresni. Nem tud... Több

2018.01.01 indingo

Nem a legjobb Stephen King sztori. A közepétől lehet sejteni a dolgokat, hogy mi is folyik itt. Onnantól kezdve pedig annyi a dolognak. Stephen King imádja a kukoricát.

A könyv zseniális, a film pedig egy tisztességes iparosmunka. Depp átalakulása nagyon jól sikerült, de Torturro is kell a film sikeréhez. Komor hangulatú, drámai elemekkel átszőtt, igazi thriller. Nem a kedvencem, de azért többször is meg tudom nézni, és ez nagy szám.

2017.10.22 Deku

Szerintem nem volt akkora veszett nagy gond a filmben, aláírom, hogy voltak gyenge jelenetek. Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett.

A filmben két olyan színész is játszik, aki megszemélyesítette Sweeney Toddot: Johnny Depp a filmvásznon, míg Len Cariou a Broadwayen. Szerző: SódóGA

A filmet Stephen King Titkos ablak, titkos kert című novellája ihlette.Szerző: SódóGA

Mort Rainey Rumnapló c. könyve mellé dobja le a kalapját. A film főszereplője, Johnny Depp játszott a Rumnapló filmes adaptációjában 2011-ben. Szerző: SódóGA

A film sztárja és rendezője, Johnny Depp és David Koepp egy napon születtek.Szerző: SódóGA