A titkos ablak (2004)

Secret Window

Timothy Hutton

uniterra   2021. 03. 29.

Megnéztem, de nem igazán kedvelem Stephen Kinget. Nekem ő egy beteges alkat. Minden írása ezt sugallja. Most már mindegy, megnéztem.

Varga_Júlia   2020. 08. 30.

Nekem ez a film – még moziban láttam, te jó ég! – a klasszikus wtf-élmények közé tartozott, amit csak nézek, nézek, nagyon nézek, és próbálom megérteni, hogy mi van, aztán kiderül, hogy szerencsére nem kell mindig mindenben a logikát keresni. Nem tud... több»

indingo   2018. 01. 01.

Nem a legjobb Stephen King sztori. A közepétől lehet sejteni a dolgokat, hogy mi is folyik itt. Onnantól kezdve pedig annyi a dolognak. Stephen King imádja a kukoricát.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

A könyv zseniális, a film pedig egy tisztességes iparosmunka. Depp átalakulása nagyon jól sikerült, de Torturro is kell a film sikeréhez. Komor hangulatú, drámai elemekkel átszőtt, igazi thriller. Nem a kedvencem, de azért többször is meg tudom nézni, és ez nagy szám.

Deku   2017. 10. 22.

Szerintem nem volt akkora veszett nagy gond a filmben, aláírom, hogy voltak gyenge jelenetek. Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett.

Szilonka   2018. 04. 09.

A legvégégi megvolt a nézőben a bizonytalanság, hogy pontosan mit is lát, mi is maga a történet. Nem áll össze egyből a dolog, csak sodródunk a történésekkel.

Norbert93   2018. 09. 09.

Nem kiemelkedően jó film, de nem is rossz. Közepes thriller, a film közepétől már lehet valószínűsíteni a végkifejletet.

A filmben két olyan színész is játszik, aki megszemélyesítette Sweeney Toddot: Johnny Depp a filmvásznon, míg Len Cariou a Broadwayen.

(SódóGA)

A filmet Stephen King Titkos ablak, titkos kert című novellája ihlette.

(SódóGA)

Mort Rainey Rumnapló c. könyve mellé dobja le a kalapját. A film főszereplője, Johnny Depp játszott a Rumnapló filmes adaptációjában 2011-ben.

(SódóGA)

A film sztárja és rendezője, Johnny Depp és David Koepp egy napon születtek.

(SódóGA)

John Turturro csak azért vállalta el ezt a szerepet, mert a fia nagy Stephen King rajongó, és kérte, hogy szerepeljen a filmben.