A titkos ablak

Secret Window

2024.01.27 Di Canio

Nem volt rossz annak ellenére, hogy nem a pörgős filmek közé tartozik. Nem igazán volt nagy meglepetés benne, egy idő után már azon gondolkoztam, hol láttam egy teljesen hasonló végkifejletű filmet, de nem tudtam rájönni, mi volt az.

2020.08.30 Varga_Júlia

Nekem ez a film – még moziban láttam, te jó ég! – a klasszikus wtf-élmények közé tartozott, amit csak nézek, nézek, nagyon nézek, és próbálom megérteni, hogy mi van, aztán kiderül, hogy szerencsére nem kell mindig mindenben a logikát keresni. Nem tud... Több

A könyv zseniális, a film pedig egy tisztességes iparosmunka. Depp átalakulása nagyon jól sikerült, de Torturro is kell a film sikeréhez. Komor hangulatú, drámai elemekkel átszőtt, igazi thriller. Nem a kedvencem, de azért többször is meg tudom nézni, és ez nagy szám.

2018.01.01 indingo

Nem a legjobb Stephen King sztori. A közepétől lehet sejteni a dolgokat, hogy mi is folyik itt. Onnantól kezdve pedig annyi a dolognak. Stephen King imádja a kukoricát.

2017.10.22 Deku

Szerintem nem volt akkora veszett nagy gond a filmben, aláírom, hogy voltak gyenge jelenetek. Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett.

2022.10.23 Erik Csok

Na ez egy igazán jó kis film lett! Sokan mondják, hogy már lehet sejteni mi lesz a vége. Hát, én nem sejtettem, és mikor jött a csattanó, meg is lepődtem. Szeretem a misztikus thrillereket és a csavaros filmeket, és ez a film egy jó választás volt. É... Több

2018.04.09 Szilonka

A legvégégi megvolt a nézőben a bizonytalanság, hogy pontosan mit is lát, mi is maga a történet. Nem áll össze egyből a dolog, csak sodródunk a történésekkel.

2018.09.09 Norbert93

Nem kiemelkedően jó film, de nem is rossz. Közepes thriller, a film közepétől már lehet valószínűsíteni a végkifejletet.

2016.11.22 hsanya182

Johnny Depp remek alakításával egy "lazább" középszerű pszichóthriller. Igazán nem kötötte le az elmémet, nem ragadott magával, a közepén már már unalomba fulladt, összességében érdekes a történet egésze, egynek jóó volt.

2018.11.30 harnas1207

A könyvet nem olvastam, de a film tetszett. A sztori nem a legcsavarosabb, de Johnny Depp eladja azt.

2018.04.18 TomÁcs

Nem egy szokványos SK történet, nem annyira vérfagyasztó, mint megszoktuk tőle. Könyvben élvezetesebb, de a film sem rossz. Végig fenntartja a néző kíváncsiságát.

2021.03.29 uniterra

Megnéztem, de nem igazán kedvelem Stephen Kinget. Nekem ő egy beteges alkat. Minden írása ezt sugallja. Most már mindegy, megnéztem.

2018.03.31 Zsceeeka

A rossz vélemények (amiket olvastam róla) ellenére ez szerintem egy igencsak agyas és izgalmas film, Deppnek pedig nagyon jól áll az író szerepe, szeretem ezt a filmet így, ahogy van.

2023.11.14 HungarianVoice

A könyvet nem olvastam, de a film maga már az első perctől túl kiszámítható, ami elrontja a filmes élményt. Emellé még unalmas, vontatott és zavaróan buta is az alkotás. Azt pedig nagyon nehéz eldönteni, hogy Johnny Depp borzos fejű, ápolatlan, alvaj... Több