A titkos ablak

Secret Window

2016.07.27 Homer

nem semmi film. Izgalmas ahogy egy őrült agyába látunk bele könnyű szerrel és közben belebizsergünk ahogy rádöbbenünk a tényleges igazságra és arra ami valójában történik. Igazi klasszikus film, amin mindig el tud csodálkozni az ember.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon tetszett ez a Stephen King könyv filmbeli feldolgozása is. A főszereplő karakterét tökéletesen így képzeltem el. nagyon eltalálták Johnny deppel ezt. A többi színész már nekem nem annyira tetszett alkotásügyileg, de ez persze szubjektív. A történet egyszerűen magávalragadja a nézőt.

2023.12.22 bajkaizoltan

Johnny a rosszfiú, nézhető film.

2016.10.21 kernernoemi

Hatásos , izgalmas és hátborzongató film. Johnny Depp talán legjobb alakítása. Nincsenek benne túlkapások és felesleges üresjáratok sablonoktól mentes, igazán eredeti és hiteles film.

2015.08.28 avocados

Lassan indult be, de ezalatt az idő alatt tartotta a feszültséget és végig éreztem a rejtélyességet benne, kíváncsi voltam, le tudott kötni. Morbid, de számomra sokszor vicces volt, sokat szórakoztam rajta. És nagyon jól állt a szerep Deppnek.

2015.01.20 petera050

Nagy csalódás ez a film. Unalmas, kiszámítható. A színészekből sem lett a maximum kihozva, és sokkal hosszabb mint amit az ember el bír egy középszerű filmből viselni. Stephen King jó író, hogy nem lehet belőle jó filmet készíteni... Mondjuk kell hozzá egy jó rendező, pl. Stanley Kubrick.

2015.02.16 Jcsornane

Depp megmutatja hogy nem csak a vígjátékokban jó színész hanem thrillerben is. Remek film, nem egy könnyű darab, de lebilincselő. Csak ajánlani tudom!

2015.02.10 szbabus89

Lassan indult be és lassú is maradt végig. A vége kiszámítható volt... Johnny Depp se volt az igazi... Egyszernézős film.

2019.10.14 pi

A kopott köntösös Johnny Depp mindent visz. Nagyon jól áll neki ez a szerep, mintha rá írta volna Stephen King. Nkem nagyon jó filmélményt adott, izgultam is, meg is lepődtem. A hangulat és a zene is nagyon jól kiegészíti a film thriller hangulatát.

2015.05.01 SuperBoi

Johnny Depp és John Turturro jó páros. Picit krimi, kicsit thriller, de igazán jól játszik a rendező ezzel a két műfajjal. Az eredeti Stephen King-et nem olvastam, de ez a film most meghozta hozzá a kedvem. A hangulata is eléggé nyomasztóra sikerült.

2016.04.11 GregBald

Igazán jól sikerült Stephen King adaptáció. Végig hozta a feszültséget és a rejtélyességet. Igaz, hogy a film végéhez közeledve kicsit már kiszámítható volt a végkifejlet, de ettől függetlenül számomra érdekes maradt az utolsó kockáig. Depp az egyik ... Több