Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Az ajándék

elekm90   2020. 05. 23.

Remek első rendezés/forgatókönyv Joel Edgerton-tól, színészként egyébként is kedvelem és itt is remekül alakít, ahogyan Jason Bateman is (akit felüdülés volt újra komoly szerepben látni a sok komédia után). Bár lassan építkezik a film, de a különös misztikus hangulata mindvégig fenntartja a feszültséget.

indingo   2017. 04. 12.

Igazából sok minden nem történik a filmben és minden kiderül a előzetesből is. Tartalomban sokkal többet vártam volna és igazi csavarokat is bele lehetett volna rakni.

Bogi87   2016. 05. 27.

Az alapötletből többet is ki lehetett volna hozni, de összességében tetszett.

szaka123   2016. 01. 26.

Jó film. Nagyon jók a színészi alakítások is, Jason Bateman is jól hozta a karaktert, ahhoz képest, hogy eddig csak komédiában láttam. Nagyon jó tartja fent a feszültséget és már egy megnyitott csaptól is összerezzenünk! :D egy kis humort is sikerült belecsempészni! Érdemes megnézni a filmet, a vége is igen feszültséggel teli és fordulatos!

Szilonka   2017. 06. 14.

Pont a lényeg, a feszültség hiányzott a filmből. Minden körvonalazódott az előzetesből és fordulat, meglepő lépés nem volt benne. Többet vártam tőle.

Joel Edgerton

Joel Edgerton színész első nagyjátékfilmje igazán erős indítás a rendezői pályán. A filmet nem csak íróként és rendezőként, hanem az egyik főszereplőként is jegyző Edgerton bámulatosan egyszerű eszközökkel vezeti a nézőt a végkifejlet felé ebben az alaposan felépített pszicho-thrillerben. több»

A rendező Joel Edgertonnak csak annyit üzennék, hogy így tovább! Várjuk a következőt, és a téma is maradhat ennyire hétköznapian tabudöntögető. több»

Lassan bontakozó, régi vágású thriller, ami minden várakozásunkat felülírta. Szó szerint és átvitt értelemben is. több»

A 9. legjobban kereső horror 2015-ben.