Az ajándék (2015)

The Gift

Az ajándék

Joel Edgerton

Ildikó Bacskai   2020. 12. 05.

Az ajándék

Izgalmas, fordulatos film, nekünk nagyon tetszett, teljesen lekötötte a figyelmünket. Igényes kivitelezés, szuper alakítások, abszolút ajánlom.

indingo   2017. 04. 12.

Igazából sok minden nem történik a filmben és minden kiderül a előzetesből is. Tartalomban sokkal többet vártam volna és igazi csavarokat is bele lehetett volna rakni.

Bogi87   2016. 05. 27.

Az alapötletből többet is ki lehetett volna hozni, de összességében tetszett.

szaka123   2016. 01. 26.

Jó film. Nagyon jók a színészi alakítások is, Jason Bateman is jól hozta a karaktert, ahhoz képest, hogy eddig csak komédiában láttam. Nagyon jó tartja fent a feszültséget és már egy megnyitott csaptól is összerezzenünk! :D egy kis humort is sikerült... több»

Szilonka   2017. 06. 14.

Pont a lényeg, a feszültség hiányzott a filmből. Minden körvonalazódott az előzetesből és fordulat, meglepő lépés nem volt benne. Többet vártam tőle.

harnas1207   2018. 12. 11.

Nagyon sajnáltam, hogy ennyire eseménytelen és gyengére sikeredett, pedig az előzetes alapján egy feszült thrillert vártam. Az alapötlet nagyon jó volt, de a megvalósítás nem érte meg a mozijegy árát.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Nem elég tartalmas a történet. Az előzetes eléggé felcsigázott, de a film sok helyen unalmas és nem vált ki érzelmeket a nézőből. Sokkal furfangosabb is lehetett volna.

A 9. legjobban kereső horror 2015-ben.

Joel Edgerton színész első nagyjátékfilmje igazán erős indítás a rendezői pályán. A filmet nem csak íróként és rendezőként, hanem az egyik főszereplőként is jegyző Edgerton bámulatosan egyszerű eszközökkel vezeti a nézőt a végkifejlet felé ebben az alaposan felépített pszicho-thrillerben. több»

Az ajándék vérbeli lélektani thriller: ijesztget, nyomaszt, feszült figyelmet idéz elő a nézőből, és amikor már azt hinnénk, eljött a feloldozás ideje, hirtelen véget ér. több»

Hagyományosnak látszó, találékony és lélektanilag is ügyes thriller, amely tényleg az – mármint hagyományos. De aztán mégse. Bonyolult a dolog? Ugyan! Csak egy jó film! több»