Az ajándék

The Gift

24.hu
2015/08/12

Pocsék szuperhősmozi helyett nézz pszichothrillert
Joel Edgerton színész első nagyjátékfilmje igazán erős indítás a rendezői pályán. A filmet nem csak íróként és rendezőként, hanem az egyik főszereplőként is jegyző Edgerton bámulatosan egyszerű eszközökkel vezeti a nézőt a végkifejlet felé ebben az alaposan felépített pszicho-thrillerben. Több

Hetediksor.hu
2015/08/13

A rendező Joel Edgertonnak csak annyit üzennék, hogy így tovább! Várjuk a következőt, és a téma is maradhat ennyire hétköznapian tabudöntögető. Több

Vox.hu
2015/08/14

Lassan bontakozó, régi vágású thriller, ami minden várakozásunkat felülírta. Szó szerint és átvitt értelemben is. Több

Filmtekercs.hu
2015/08/14

„Te már leszámoltál a múlttal, de a múlt még nem számolt le veled”
Az ajándék vérbeli lélektani thriller: ijesztget, nyomaszt, feszült figyelmet idéz elő a nézőből, és amikor már azt hinnénk, eljött a feloldozás ideje, hirtelen véget ér. Több

Kultúrpart.hu
2015/08/15

Nem teszik ki az ablakba
Hagyományosnak látszó, találékony és lélektanilag is ügyes thriller, amely tényleg az – mármint hagyományos. De aztán mégse. Bonyolult a dolog? Ugyan! Csak egy jó film! Több

Smoking Barrels
2015/08/17

Értékelés: 7.5/10
Abszolút meg is értem a hatalmas ovációt, amellyel a közönség jó része Az ajándékot fogadta, de Edgerton hiába tett nagy tehetségről tanúbizonyságot, művének nincsenek akkor mélységei, mint amilyen mélységeket egyébként meg lenne képes jeleníteni benne. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!