Az ajándék

The Gift

2023.04.16 Informer2

Egy 2015-ös amerikai thrillerfilm, amely egy házaspár életére fókuszál, akik váratlanul találkoznak az egykori osztálytársukkal. A film hangulata sötét és izgalmas, és a színészi játék is kiemelkedően jó. Azonban a történet nem mindig teljesen érthet... Több

2017.04.12 indingo

Igazából sok minden nem történik a filmben és minden kiderül a előzetesből is. Tartalomban sokkal többet vártam volna és igazi csavarokat is bele lehetett volna rakni.

2016.05.27 Bogi87

Az alapötletből többet is ki lehetett volna hozni, de összességében tetszett.

2016.01.26 szaka123

Jó film. Nagyon jók a színészi alakítások is, Jason Bateman is jól hozta a karaktert, ahhoz képest, hogy eddig csak komédiában láttam. Nagyon jó tartja fent a feszültséget és már egy megnyitott csaptól is összerezzenünk! :D egy kis humort is sikerült... Több

2017.06.14 Szilonka

Pont a lényeg, a feszültség hiányzott a filmből. Minden körvonalazódott az előzetesből és fordulat, meglepő lépés nem volt benne. Többet vártam tőle.

2020.05.23 elekm90

Remek első rendezés/forgatókönyv Joel Edgerton-tól, színészként egyébként is kedvelem és itt is remekül alakít, ahogyan Jason Bateman is (akit felüdülés volt újra komoly szerepben látni a sok komédia után). Bár lassan építkezik a film, de a különös misztikus hangulata mindvégig fenntartja a feszültséget.

2018.12.11 harnas1207

Nagyon sajnáltam, hogy ennyire eseménytelen és gyengére sikeredett, pedig az előzetes alapján egy feszült thrillert vártam. Az alapötlet nagyon jó volt, de a megvalósítás nem érte meg a mozijegy árát.

2017.10.23 Bazzzsi

Nem elég tartalmas a történet. Az előzetes eléggé felcsigázott, de a film sok helyen unalmas és nem vált ki érzelmeket a nézőből. Sokkal furfangosabb is lehetett volna.

2018.04.24 TomÁcs

Joel Edgerton igaz átváltozóművész. Itt jól hozta a kicsit lúzer, utóbb kiderült pszichopata karaktert. A története nem túl bonyolult, hamar körvonalazódik a fő vonal.

2018.11.09 VvV

A feszültséget jól generálta film. A történet előrehaladtával érdekli a nézőt, hogy mi is húzódik meg a háttérben. Én picit mást vártam ezért csak a 3 csillag.

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Az ajándék

Izgalmas, fordulatos film, nekünk nagyon tetszett, teljesen lekötötte a figyelmünket. Igényes kivitelezés, szuper alakítások, abszolút ajánlom.

2016.02.19 Lonka

Sokkal jobbra számítottam az előzetese alapján, nem egy nagy durranás. Igazából semmi csavar nem volt benne, meg egy ezer évvel ezelőtti ügyből pattant ki minden.

2015.12.07 hsanya182

Elég j ó ó ó , érett thrillerre sikerült, mely főleg a párbeszédekkel, színészi játékokkal tartja fenn végig a feszültséget! Van benne néhány ijesztgetős jelent, inkább a negatí és pozitív emberi értékekre koncentrál, és több mondandója van, mint ... Több

2016.04.17 andor50

Joel Edgerton nagyon szeretem mint színészt, ezzel filmmel kiderült, hogy bizony rendezőnek is nagyon jó. Elég parás film lett, pedig annyira nem is durva az alap szituáció. Nagyon tetszik a tempója, a fordulatai, nagyon átjött a film! Egyik kedvenc a műfajában!