Az ajándék

The Gift

2017.03.27 VK

Gyenge thriller, nem hozza azt az érzést amit a thriller műfajától elvártam. Unalmas és vontatott, Kiszámítható a film, és egyáltalán nincs benne izgalom és forsdulat. Gyenge

2016.10.24 Manson

Nagyon gagyi,gyenge film, hiba volt megnézni moziban. Kiszámítható, semmi izgalom nincs benne és a szereplők alakítása sem győzött meg, nem jó színészi képességeket mutattak meg ebben a filmben.

2016.10.21 kernernoemi

A címe és a bemutatója keltette fel az érdeklődésemet , de csalódást okozott mert nem volt benne annyi fordulat és izgalom mint vártam, egyszer azért meg lehet nézni, de maradandó élményt nem nyújtott.

2017.01.21 Katkatt

Az a bajom a sztorival, hogy semmi csavar átverés nem volt benne. Az előzetes el is árulta az egész sztorit.

2016.12.09 Maxima

Moziban láttam a filmet, de nagy csalódás volt. Ez az a tipikus gagyi thriller nulla sztorival és unalmas cselekménnyel. Színészi alakításban is gyenge.

2016.12.02 gubimari

Klassz kis thriller, emlyben különös fontossága van a párbeszédeknek. Nagyon tetszett a színészek játéka, valamint a film alapötlete. Elgondolkodtató volt. Érdemes megnézni, tetszett.

2015.10.20 Mano35

Régen láttam már ennyire rossz, gagyi, semmitmondó thrillert. Unalmas, egyáltalán nem fogott meg és semmi olyan eleme nincs ami egy jó thrillerhez kellene.

2015.08.20 Norcsi59

Több mint egy horror film Sokkal jobb a sztorija, Misztikus végig lekötött És egy percig sem unatkoztam. Hozza azt amit egy jó thrillertol elvarok. Ajānlom.

2016.08.23 beus1987

Úgy vártam az arcon csapást, a csavart, hogy na mégse, de nem jött. Csalódtam.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Moziban láttuk a filmet és azt kell hogy mondjam hogy csalódás volt. Kiszámítható film és semmi köze a thrillerhez, a színészek alakítása sem győzött meg, nem igazán profik.

2015.10.25 Manyi

Az egyik legrosszabb thriller amit valaha láttam.Unalmas,vontatott és egyáltalán nem mondanám izgalmasnak, rettegést keltőnek- amit egy jó thrillertől elvárnék.

2016.09.17 krazucsi

Érdmes megnézni Az ajándék-ot, nem fog csalódást okozni, izgalmas thriller, mondanivalóval. Jobbra is meg lehetett volna csinálni, többet ki lehetett volna hozni belőle, de nem rossz.

2015.08.21 Imádom Nagy Antalt

2015 thrillerje, ez egyértelmű. Végig feszült, sőt nem is ez a legjobb szó... inkább nyugtalanító. Kitűnő történetvezetés egy nem várt csavarral a végén. Remek!

2015.10.04 Bimbi

Őszintén szólva engem nagyon meglepnek az előző hozzászólások. Szerintem egy végtelenül unalmas semmitmondó film volt semmi izgalommal. Egyáltalán nem hozott semmit amit egy jó thrillertol elvárnek.