Sötét helyek

Nicholas Hoult
Nicholas Hoult
Drea de Matteo
Christina Hendricks

Egy fiatal lány, Libby Day túlél egy brutális támadást, mely során az egész családját lemészárolták. Libby a bátyja ellen vallott, akit a bíróság el is ítélt. Huszonöt évvel később egy különleges gyilkossági esetekre specializálódott csoport arra kényszeríti a nőt, hogy idézze fel szörnyű… Több

Forgatókönyvíró: Gilles Paquet-Brenner
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2015.03.31.

2021.04.15 stomachh

Nem rossz, de a jó az nem ilyen.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon vártam már ezt a filmet, de hatalmas csalódás volt. Minden adott volt egy jó filmhez, mégis sikerült valahol nagyon elrontani és még Charlize Theron sem dobta fel.

2020.08.30 indingo

Fordulatos, cselekményes és egy cseppet sem unalmas film. Jó a jelen és a múlt felizézése. Végig tartogat valami izgalmat, és nincs nyitott kapu, mindenre kapunk választ, bár, hogy ki hogyan cselekedne hasonló esetben, az más kérdés. Csak ajánlani tudom.

2016.05.27 Bogi87

Először könyvben olvastam, így már ismertem a sztorit, amit egyébként hűen követ a film. Könyvben ezerszer jobb, de ez a legtöbb esetben így van.

2017.06.24 Berto49

Már másodjára néztem meg ezt a filmet, továbbra is nagyon jónak tartom. Az első megnézést megelőzte a könyv elolvasása, mert Gillian Flynn, ez a csinos nő nagyon tud írni és szerkeszteni! Ezt már a „Holtodiglan” olvasása közben tapasztaltam. Az erede... Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 08. 03.)
Dark Places
A Dark Places kevés ahhoz, hogy olyan korszakalkotó szintre emelje a krimit, mint a Holtodiglan, de így is egy színvonalas bűnügyi történetet tisztelhetünk a képében. Több

(2019. 05. 15.)
Dark Places (2015)
Amikor először találkoztam a címmel és a borítóval, épp a filmzenét vadásztam le a világhálóról. Egy nő összegömbölyödve, vörös betűk; na ez egy horrorfilm lesz. Pont jó éjszakára. Több