Sötét helyek (2015)

Dark Places

stomachh   2021. 04. 15.

Nem rossz, de a jó az nem ilyen.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Nagyon vártam már ezt a filmet, de hatalmas csalódás volt. Minden adott volt egy jó filmhez, mégis sikerült valahol nagyon elrontani és még Charlize Theron sem dobta fel.

indingo   2020. 08. 30.

Fordulatos, cselekményes és egy cseppet sem unalmas film. Jó a jelen és a múlt felizézése. Végig tartogat valami izgalmat, és nincs nyitott kapu, mindenre kapunk választ, bár, hogy ki hogyan cselekedne hasonló esetben, az más kérdés. Csak ajánlani tudom.

Bogi87   2016. 05. 27.

Először könyvben olvastam, így már ismertem a sztorit, amit egyébként hűen követ a film. Könyvben ezerszer jobb, de ez a legtöbb esetben így van.

GedyPapa   2017. 03. 05.

Meglepődtem ezen az alacsony pontozáson. Olvastam a könyvet és láttam a filmet is. Charlize Theron az ideális választás volt Libbynek és kiválóan alakította. A könyv hangulatát nekem sikerült átadni, úgyhogy nincs okom lehúzni.

Berto49   2017. 06. 24.

Már másodjára néztem meg ezt a filmet, továbbra is nagyon jónak tartom. Az első megnézést megelőzte a könyv elolvasása, mert Gillian Flynn, ez a csinos nő nagyon tud írni és szerkeszteni! Ezt már a „Holtodiglan” olvasása közben tapasztaltam. Az erede... több»

MP170506   2016. 01. 22.

Szerintem, aki a könyvet olvasta, azok közül senkinek sem fogja igazán elnyerni a tetszését ez a film. De azért szerintem nem lett ez annyira rossz, bár nagyok az ugrások benne, de elég jó alkotás.

Corey Stoll
Andrea Roth