Sötét helyek

Dark Places

2021.04.15 stomachh

Nem rossz, de a jó az nem ilyen.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon vártam már ezt a filmet, de hatalmas csalódás volt. Minden adott volt egy jó filmhez, mégis sikerült valahol nagyon elrontani és még Charlize Theron sem dobta fel.

2020.08.30 indingo

Fordulatos, cselekményes és egy cseppet sem unalmas film. Jó a jelen és a múlt felizézése. Végig tartogat valami izgalmat, és nincs nyitott kapu, mindenre kapunk választ, bár, hogy ki hogyan cselekedne hasonló esetben, az más kérdés. Csak ajánlani tudom.

2016.05.27 Bogi87

Először könyvben olvastam, így már ismertem a sztorit, amit egyébként hűen követ a film. Könyvben ezerszer jobb, de ez a legtöbb esetben így van.

2017.06.24 Berto49

Már másodjára néztem meg ezt a filmet, továbbra is nagyon jónak tartom. Az első megnézést megelőzte a könyv elolvasása, mert Gillian Flynn, ez a csinos nő nagyon tud írni és szerkeszteni! Ezt már a „Holtodiglan” olvasása közben tapasztaltam. Az erede... Több

2017.03.05 GedyPapa

Meglepődtem ezen az alacsony pontozáson. Olvastam a könyvet és láttam a filmet is. Charlize Theron az ideális választás volt Libbynek és kiválóan alakította. A könyv hangulatát nekem sikerült átadni, úgyhogy nincs okom lehúzni.

2016.01.22 MP170506

Szerintem, aki a könyvet olvasta, azok közül senkinek sem fogja igazán elnyerni a tetszését ez a film. De azért szerintem nem lett ez annyira rossz, bár nagyok az ugrások benne, de elég jó alkotás.

2016.01.16 Alexa

Kivancsiva tett a film leirasa, de sajnos nem okozott egy maradando elmenyt. Egyszer nezheto. Nyomaba sem er a Holtodgilan-nak.

2015.09.01 Ragemarci

A Holtodiglan írójának újabb adaptációja. Sajnos amíg az első zseniális lett ez csúnyán unalomba fullad. Úgyhogy inkább olvasd el!

2015.11.02 sztankobazsi

Könyvben olvastam először és imádtam. Nagyon vártam a filmet, és azt kell, hogy mondjam, hogy kár volt. Sajnos többet vártam volna, nagyon voltak az ugrások a könyvhöz képest, de persze mindenképp a nézhető kategóriába sorolnám. Összességében tetszet... Több

2016.01.04 tamas84

Lassú, és buta film, nem lepődök meg, hogy nem került a hazai mozikba. Nem tudom ajánlani. Valami ütős és erős thrillerre számítottam, és nagyon elkeserített a végeredmény...

2017.08.28 ocskol

Nem rossz film, de könyvben valahogy sokkal jobban megfogott. Persze ennek az is az oka lehetett, hogy már ismertem a végkifejletet. Nagyon ajánlom mindenkinek, elképesztően izgalmas.

2016.09.30 krajcsie

Mielőtt megnéztem volna a filmet, elolvastam a könyvet, ami be kell valljam, nekem sokkal jobban tetszett. Igaz így a varázs némiképp csorbult is, hiszen a filmet nézve tudtam már, mi lesz a vége, talán ezért sem ütött akkorát. Egyébként szerintem nem lett rossz.

Könyvhöz hű, jó történettel bíró, kiváló színészi munkákkal tömött alkotás. De még így sem az igazi