dulkap   2015. 02. 08.

Kicsit mást vártam, de jó kis film volt ez. Lou számomra egyáltalán nem volt szimpatikus és szerintem pont, hogy szinte mindent tudatosan csinált. Még azok a mosolyok sem voltak őszinték, csak elakarta hitetni az emberekkel, hogy gyenge. De azért időről-időre felvillantotta, hogy mennyire zseniálisan átlátja a helyzeteket. Az meg más kérdés, hogy félelmetes merre tart a hír-média, de ne feledjük el, hogy azt adják, amire igény van... Viszont a film végével nem vagyok kibékülve.

indingo   2016. 11. 18.

nem egy szokványos film, nincs benne romantikus szál, szeretet és világmegváltás, pont ettől jó és hiteles.

ArpiHajdu és Réci   2016. 06. 02.

Nagyon tetszett. Jake Gyllenhaal nagyszerű színész, ezt már többször bizonyította, de ez a szerep mindent vitt. Emellett a forgatókönyv is jó, valamint a rendezés is kiváló, Dan Gilroy-ra érdemes lesz figyelni a későbbiekben is. Remek társadalom és médiakritika, amelyen nem nevet az ember, hanem elgondolkodik, hogy mégis milyen világban élünk.

Deku   2017. 07. 23.

Nekem ez a film egyáltalán nem tetszett. Bár lehet pont a mondanivalója miatt nem jött be mert én nem vallom ezeket az értékeket. Sajnos nem tudtam végig nézni.

Orosz István   2016. 05. 27.

Tégyleg egy nagyon jó film. Egy kegyetlen világ szülötte aki munkanélküliség ellen dacolva kipróbálja magát egy új munkakörben ami nem lesz veszélytelen de valamiből ugyan meg kell élni.

Rene Russo
Jake Gyllenhaal

A film annyira tökéletes korképet fest a mindennapi életünkről, hogy szinte szavakba sem lehet szedni mindazt, amit elénk tár. több»

Lou alig pislog a filmben. Gyllenhaal ezt a módszert korábban is alkalmazta már a Donnie Darko-ban és a Fogságban-ban.

(Miska bácsi)

Dan Gilroy rendező és Rene Russo a való életben házasok.

(ArpiHajdu és Réci )

Jake Gyllenhaal egyszer annyira belelovalta magát a tükrös monológjába, hogy bemosott egyet a tükörképének. Ennek következményeképp azonnal kórházba kellett vinni, hogy összevarrják a vágást a kezén.

(ps)