Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Gríz   2018. 08. 27.

Nagyon jó film látványos akciójelenetekkel és izgalmas karakterekkel. Oké, előjönnek benne a szokásos klisék is, de mindezt jól ellensúlyozza a szarkasztikus társadalomkritika, ami a "sorok közt" jelenik meg.

spikeZ   2018. 05. 23.

Többször láttam, és úgy érzem egyre jobban tetszik. Nagyon valóságszerűen ábrázolja a sztorit, ami nyilván a filmkészítők munkáját dicséri. Külön kiemelném Karek Roden nagyszerű alakítását, aki szerintem még Robert De Niron is túltett.

A film egyik jelenetében Charlize Theron afrikaans nyelven beszél, ami a színésznő anyanyelve.

(ArpiHajdu és Réci )

A film címe Andy Warhol híressé vált mondásból származik, mely szerint "a jövőben mindenki híres lehet 15 percre."

A bevándorlási tisztviselő a film elején valóban egy bevándorlási tisztviselő nem egy színész.