21 Híd (2019)

21 Bridges

Stephan James
Stephan James

sptt   2020. 09. 02.

Az ilyen filmekre szokták azt írni, hogy klasszikus krimi, modern köntösben. A mozi minden eleme visszaköszönt már valahonnan, többnyire a "Kojak, TJ Hooker, San Francisco utcáin, Derrick" hőskorból és krimikből. Ennek ellenére a film nézhető, szórak... több»

szucszoli   2020. 07. 20.

Az az igazság, hogy engem meglepett ez a film. Ugyan ez is elsüti a jól ismert akciófilmes kliséket, mint az összes többi, de úgy mégis van benne 1-1 olyan fordulat, mozzanat, ami kiemeli az átlag közül. Talán az, hogy mondhatni bevállalós. Amikor lá... több»

Di Canio   2020. 07. 07.

Klasszikus akciófilm, hozza amit kell, drog, korrupt rendőrök, üldözés. Rosszul célzó rendőrök, a metrónak sincs megállója a drámai jelenetnél, ellőnek itt minden klisét, de nincs ezzel gond, teljesen élvezhető film.

Filmrajongó   2020. 08. 30.

Jó film

Régen láttam már ennyire jó akciófilmet.

Tanovszky   2020. 06. 30.

Tisztességes akció-krimi

Az alaptörténet valóban egyedinek tűnik. Viszont, ami mögötte zajlik, na olyat nyilván sokszor láttunk már. De ez a film nem is akart egyedi lenni, klasszikus fordulatokkal operál, de amit vállalt, azt hozta tisztességesen. Jó kis rendőrös, lövöldözős akció mozi. A mai felhozatalhoz képest kiemelkedő.

szkethy   2020. 08. 30.

A bemutató alapján többet vártam. Kiszámítható volt a vége, így a várt hatás elmaradt. :(

A 187-es kód kizárólag Kaliforniában jelenti a gyilkosságot.

(Képkockák)

Az olasz címe a filmnek "A bűn városa".

(Képkockák)

A spanyol cím tükörfordításban annyit jelent, Manhattan menekülés nélkül (Manhattan sin Salida).

(Képkockák)

A film eredeti címe 17 híd volt.

(Képkockák)

Chadwick Boseman utolsó, moziban is megjelent filmje a 2020 augusztusában bekövetkezett halála előtt.